Son dakika... Canan Kaftancıoğlu'ndan Erdoğan'a yanıt

Son dakika... Canan Kaftancıoğlu'ndan Erdoğan'a yanıt

Yeni CHP İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kendisine yönelik sözlerine yanıt verdi, 'Yargı önünde hesaplaşacağım' dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün AK Parti grup toplantısında CHP'nin yeni il başkanı Canan Kaftancıoğlu hakkında konuşmuş, Kaftancıoğlu'nun tweet'lerini partililere göstermiş, 'Bu kişinin marjinal bir grubun başında olması gerekir' demişti.


Erdoğan'dan Canan Kaftancıoğlu'na sert sözler


Erdoğan'a yanıt gecikmedi. Canan Kaftancıoğlu Twitter adresinden yaptığı açıklamada Erdoğan'la yargı önünde hesaplaşacağını söyledi ve şu ifadeleri kullandı: Recep Tayyip Erdoğan’ın doğrudan şahsımı hedef almış olması benim açımdan çok memnuniyet verici olup, kendisine çok teşekkür ederim. Şahsımla ilgili yalan, yanlış iftira ve iddialarda bulunması, hedef göstermesi ise içinde bulunduğu durumun acziyetini göstermesi açısından manidardır. Şahsi ikballeri uğruna devlet ve devlet kurumlarının yalan dolanlarla bu derece itibarsızlaştırılmasına vesile olanlarla başta Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere yargı önünde hesaplaşacağım. Son söz: Korkunun ecele faydası yoktur! Halkız, haklıyız, kazanacağız.


 {$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS