Beşiktaş başkanlık seçimi ne zaman, hangi tarihte? Beşiktaş başkanlık seçimi tarihi ve saati!

Beşiktaş başkanlık seçimi ne zaman, hangi tarihte? Beşiktaş başkanlık seçimi tarihi ve saati!

Beşiktaş başkanlık seçimi ne zaman, hangi tarihte? Beşiktaş başkanlık seçimi tarihi ve saati!

Seçime gitmeye hazırlanan Beşiktaş'ta beklenen tarih resmen açıklandı ve geri sayım başladı. Binlerce Beşiktaşlı taraftar seçimin nasıl sonuçlanacağını merak ediyor. Kongrede başkanlık için Hasan Arat ile Serdal Adalı yarışacak. Toplam 21 sandıkta gerçekleştirilecek seçimde, 21 bin 219 üye oy kullanabilecek. Peki, Beşiktaş başkanlık seçimi ne zaman, saat kaçta? İşte Beşiktaş başkanlık seçimiyle ilgili detaylar.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

UEFA Konferans Ligi’ndeki Lugano yenilgisi sonrası olağanüstü seçimli genel kurul kararı alan Beşiktaş’ta, toplantı tarihi detayları belli oldu. Beşiktaş yönetimi geçtiğimiz 23 Ekim tarihinde seçimli genel kurul toplantısı için bir araya geldi. Toplantı sonrası Beşiktaş başkanlık seçim tarihi kamuoyu ile paylaşıldı. Ahmet Nur Çebi başkanlığındaki yönetim kurulunun olağanüstü seçimli genel kurul kararı almasının ardından başlayan süreç yarın sona erecek. Hasan Arat ve Serdal Adalı, Beşiktaş başkanlık seçimi için karşı karşıya gelecek.

BEŞİKTAŞ OLAĞANÜSTÜ SEÇİMLİ GENEL KURUL TOPLANTISI NE ZAMAN?

Beşiktaş Kulübü'nün olağanüstü seçimli genel kurulu, 3 Aralık 2023 Pazar günü gerçekleştirilecek. BJK Emlakjet Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek kongre, saat 10.00'da başlayacak. Genel kurulda başkanlık divanının belirlenmesinin ardından saygı duruşunda bulunulacak ve İstiklal Marşı okunacak. Başkan adaylarının programlarını takdim etmelerinin ardından oy kullanımına geçilecek. Genel kurul üyeleri Hasan Arat için turuncu, Serdal Adalı için de beyaz renkte basılan oy pusulalarını kullanacak. 

BEŞİKTAŞ'TAN YAPILAN AÇIKLAMA;

"Yönetim Kurulumuz, bugün yaptığı toplantıda Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı ile Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı’nın gerçekleştirilme tarihlerini belirlemiştir. Buna göre; Kulübümüzün Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı, 26 Kasım Pazar günü gerçekleştirilecektir. 26 Kasım Pazar günü çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci ve son toplantı çoğunluğa bakılmaksızın 3 Aralık Pazar günü yapılacaktır. Kulübümüzün Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı, 10 Aralık Pazar günü yapılacaktır. 10 Aralık Pazar günü çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci ve son toplantı çoğunluğa bakılmaksızın 17 Aralık Pazar günü gerçekleştirilecektir" ifadeleri yer aldı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Beşiktaş başkanlık seçimi ne zaman, hangi tarihte Beşiktaş başkanlık seçimi tarihi ve saatiBEŞİKTAŞ BAŞKAN ADAYLARININ LİSTESİ

Başkan adayların yönetim kurulu listesi ise şu isimlerden oluştu:

Serdal Adalı:

Metin Keçeli, Hakan Daltaban, Uğur Fora, Orhan Özalp, Ufuk Akçiğit, Çağatay Abraş, Kaan Kasacı, Aykan Aydın, Atilla Bingöl, Melih Aydoğdu, Hazal Kalkavan Karahan, Mustafa Mollaoğlu, Mahir Kaplan.

Hasan Arat:

Hüseyin Yücel, Cüneyt Sezgin, Onur Göçmez, Yalçın Ayaydın, Mete Vardar, M. Kaan Şakul, Altın Mimir, Feyyaz Uçar, Işıl Zeybek, Ekrem Keçoğlu, Kadir Kılıç, Çağlayan Tuğal, Bünyamin Burak Aslan.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber