Spor Bülteni Gün Boyu
izlenme 7

16 Kasım 2018 Cuma

G:
px
Y:
px
<iframe width="{$embed.width$}" height="{$embed.height$}" src="https://www.cnnturk.com/action/embedvideo/5befbea961361f0ffc0906ff" frameborder="0" scrolling="no" allowfullscreen></iframe>

Günün spor gelişmeleri Spor Bülteni ile ekranlarınıza geliyor.

Cem Yılmaz

1972 doğumlu. Kadıköy Anadolu Lisesi’nin ardından Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Marmara Üniversitesi’nde İngilizce İşletme masterı yaptı.

özgeçmişi göster

Emre Tilev

1971, Ankara doğumlu. İlkokulun 3. sınıfına kadar Ankara’da okudu. 4. ve 5. sınıflar ile orta ve lise tahsilini ise İzmir’de tamamladı. 19 Mayıs Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, Gıda Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Arel Üniversitesi’nde İşletme üzerine tezli MBA yaptı. Marmara Üniversitesi’nde halen doktora öğrencisi.

özgeçmişi göster

Erhan Barış Karakuş

İstanbul’da doğdu. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik ve İstanbul Üniversitesi Tarih bölümünden mezun oldu.

özgeçmişi göster

Uğur Önver

29 Mayıs 1972 doğumlu Uğur Önver, İstanbul Üniversitesi'nde 1 yıl Alman Yüksek Dili ve Edebiyatı okuduktan sonra yatay geçişle Almanya'da Friedrich Alexander Üniversitesi'nde yüksek öğrenimini tamamladı.

özgeçmişi göster
 
LG
MD
SM
XS