Cuma mesajları 2020… Resimli, yeni ve anlamlı cuma mesajı ve sözleri

Cuma mesajları 2020… Resimli, yeni ve anlamlı cuma mesajı ve sözleri

Resimli cuma mesajları 2020 yılında da yakınlarının cumasını tebrik etmek isteyen kişiler tarafından kullanılmaya devam ediyor.  Sosyal medyada ve farklı platformlarda cuma mesajı paylaşımında bulunmak isteyen kişilerin tercihleri ise genellikle anlamlı ve yeni cuma mesajları oluyor. İşte herkesin kolaylıkla paylaşabileceği 2020 cuma mesajları örnekleri…

Cuma mesajları resimli ve resimsiz olmak üzere sosyal medyada ya da diğer dijital platformlarda sıklıkla paylaşılıyor. Yeni haftada da farklı cuma sözleri ile yakınlarının cuma gününü kutlamak isteyen kişiler mesajları aktarmayı sürdürüyor.


Öte yandan bugün cuma namazına katılacak olan kişilere okunacak olan Cuma hutbesinde “Allah ile kul arasındaki bağ” anlatılacak.


İşte mesaj paylaşımında bulunmak isteyenlerin farklı platformlarda paylaşabilecekleri o mesajlara örnekler…


CUMA MESAJLARI 2020


Bu cuma mesajı benden sana dua ile gelsin. Senden tüm sevdiklerine dua ile gitsin. Hayırlı cumalar...


Öyle bir dua et ki günahın tövbenin büyüklüğünden ağIasın. Şeytandan yaradana sığın ki nefsin seni değil; sen nefsini yakasın. Hayırlı Cumalar…


Dua damlaları gönlünüze dolsun, dualarınız kabul cumanız hayır olsun. Selam ve dua ile...


Bu dünya fani sakın güvenme, giden gelmez, gelen durmaz, Allah sevgisi gönülden çıkmaz… Gönlünüz iman mekânınız cennet olsun, hayırlı Cumalar…


RESİMLİ CUMA MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ…


Allah’ım dilimizden ve gönlümüzden adını eksik etme Bizlere senin sevdiklerinin arasında olmayı ve cemalini görebilmeyi nasip et. Hayırlı Cumalar…


Melekler daima duacınız olsun. Yüreğiniz ferah, ilhamınız bol olsun. Sevgili peygamberimiz, şefaatçimiz olsun. Cumamız mübarek olsun.


“Duaların geri çevrilmeyeceği bugünde rabbim dualarımızı kabul etsin. Bizleri rahmetinden mahrum bırakmasın güzel Mevlam.”


Günaydınlar, hayırlı cumalar. Ettiğiniz her dua derdinize deva, sağlığınıza şifa, gözünüze nur, gönlünüze huzur, ailenize ve sevdiklerinize huzur getirsin. Hayırlı cumalar dilerim.


CUMA SAATLERİ İÇİN TIKLAYINIZ…


Allah'ım! Dillere destan, yüreklere ferahlık olan merhametin ile günahlarımızı affeyle. Amin tüm Müslümanların cuması mübarek olsun. Hayırlı, bereketli, huzurlu ve sağlık dolu günler dilerim."


Her yerde haddini bilen, gönül aynasını silen, mahşerde beraat edip yüzü gülen kullarından eyle bizleri. Amin. Cumamız Mübarek Olsun.


Ömrümüzün hikayesini yazan en büyük ve en güzel yazıcı olan Rabbim, gönlünüzden geçen güzellikleri alnımıza kader diye yazsın. Amin, hayırlı cumalar dilerim.


CUMA NAMAZI KILINIŞI İÇİN TIKLAYINIZ…


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS