hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  DGS ek tercih kılavuzu yayınlandı! ÖSYM DGS ek tercihleri nasıl yapılır, son gün ne zaman?

  DGS ek tercih kılavuzu yayınlandı ÖSYM DGS ek tercihleri nasıl yapılır, son gün ne zaman
  expand

  DGS ek tercih kılavuzu ile ilgili ÖSYM’den beklenen açıklama geldi. Dikey Geçiş Sınavı ek tercih tarihleri ÖSYM tarafından duyuruldu. Peki, DGS ek tercihleri nasıl yapılır, son gün ne zaman? İşte DGS 2022 ek tercih kılavuzu...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  DGS ek tercih işlemleri ile ilgili ÖSYM’den yapılan açıklamada tercih tarihleri paylaşıldı. İşte adayların tercih süreciyle ilgili bilmesi gereken tüm detaylar…

  ÖSYM DGS EK TERCİHLERİ NASIL YAPILIR, SON GÜN NE ZAMAN?

  ÖSYM’nin duyurusuna göre 2022 Meslek Yüksekokulları ile Açıköğretim Ön Lisans Programları Mezunlarının Lisans Öğrenimine Dikey Geçiş Sınavı (2022-DGS) ek tercih işlemleri, 04 - 10 Ekim 2022 tarihleri arasında yapılacak.

  Ek tercih işlemleri, 10 Ekim 2022 tarihinde saat 23.59’da sona erecek. Adaylar tercihlerini bireysel olarak 04 Ekim 2022 günü saat 15.00’ten itibaren ÖSYM’ninhttps://ais.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik numaraları ve aday şifrelerini kullanarak yapacaklar.

  ÖSYM AİS İÇİN TIKLAYINIZ…

  DGS EK TERCİH KILAVUZU YAYINLANDI

  Ek yerleştirme işlemlerine ilişkin bilgilerin yer aldığı kılavuz da ÖSYM tarafından yayınlandı. Kılavuzda kontenjanlar ve lisans programlarının koşullarına ilişkin bilgiler paylaşıldı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  DGS EK TERCİH KILAVUZU İÇİN TIKLAYINIZ…

   

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow