hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Tarım ve Orman Bakanlığı tercih sonuçları ne zaman açıklanacak? KPSS-2022/13 tercih sonuçları açıklama tarihi…

  Tarım ve Orman Bakanlığı tercih sonuçları ne zaman açıklanacak KPSS-2022/13 tercih sonuçları açıklama tarihi…
  expand

  Tarım ve Orman Bakanlığı 1200 sözleşmeli personel alımı başvurularının bugün sona ermesi dolayısıyla sonuç tarihi aramaları hız kazandı. Peki, Tarım ve Orman Bakanlığı tercih sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte KPSS-2022/13 tercih sonuçları açıklama tarihi…

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı başvuruları bugün de devam ederken başvuruda bulunanlar tarafından sonuçların ne zaman açıklanacağı merak ediliyor. KPSS 2022/13 ÖSYM Tarım ve Orman Bakanlığı sözleşmeli personel alımı için tercihler 16 Aralık’ta başladı. ÖSYM AİS üzerinden elektronik ortamda gerçekleştirilen başvurular 20 Aralık 2022 Saat 23.59'da sona erecek. Gözler şimdi ziraat mühendisi, veteriner, güvenlik görevlisi, temizlik personeli gibi kadroların yer aldığı KPSS Tarım ve Orman Bakanlığı tercih sonuçlarında. Başvuru şartlarını taşıyan adayların yerleştirmeleri olumlu değerlendirilecek.

  TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI TERCİH SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

  Kara gümrük kapılarında 7/24 çalışılması esasına göre, Veteriner Sınır Kontrol Noktası Müdürlüklerine Veteriner Hekim, Zirai Karantina Müdürlüklerine Ziraat Mühendisi (inspektör görevi yapmak üzere Bitki Koruma Bölümü mezunu) alımı yapılacaktır. Tercih sonuçlarının 15 gün içerisinde ilan edilmesi bekleniyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow