hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  TOKİ sorgulama ekranı e-Devlet! Çatalca TOKİ hak sahipliği sorgulama! TOKİ Çatalca konut çekiliş sonuçları!

  TOKİ sorgulama ekranı e-Devlet Çatalca TOKİ hak sahipliği sorgulama TOKİ Çatalca konut çekiliş sonuçları
  expand

  SON DAKİKA: TOKİ İstanbul Çatalca kura çekimleri bugün gerçekleşmeye başlıyor. Birçok kişi TOKİ İstanbul Çatalca kura çekimi hakkında bilgileri sorguluyor. İstanbul Çatalca TOKİ kura sonuçları ve çekilişine dair bilgiler haberimizde yer alıyor. TOKİ çekilişi 30 Mart 2023 günü başlayacak. Sonuçlar daha sonra e-Devlet'e işlenecek ve hak sahibi olanlar öğrenebilecek. Peki ama TOKİ Çatalca kabul edilenler listesi yayınlandı mı?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  TOKİ Çatalca kura çekilişi ne zaman sonuçlanır? sorgulatması hız kazandı. TOKİ kura takvimi geçen gün paylaşılmıştı. TOKİ İstanbul; Çatalca tarihi netleşti. İlk Evim İlk İş Yerim projesi kapsamında TOKİ İstanbul Çatalca projesi kapsamında ise toplamda 540 konut, kura sonuçlarının açıklanmasıyla hak sahibi olanlar netleşecek. Çatalca TOKİ kabul edilenler isim listesi sorgulama sürecinin kısa bir süre sonra belli olması bekleniyor. İşte TOKİ kura tarihleri, Çatalca kura çekimi canlı yayın izleme ekranı ve kabul edilenler sonuç listesine dair bilgiler... 

  Tarihin en kapsamlı konut hamlesi olarak açıklanan TOKİ projelerinde Çatalca çekilişi için heyecan arttı. Kura çekilişi bugün gerçekleşecek. Canlı yayında, noter huzurunda Çatalca TOKİ kura çekilişi yapılacak. TOKİ kura sonuçları isim listesinin kısa bir sürede açıklanması bekleniyor. 

  TOKİ İstanbul Çatalca-Çatalca projesi kura tarihleri en çok aratılan konular arasında yer alıyor. Peki, "TOKİ İstanbul Çatalca kura çekimi yapıldı mı, sonuçlar ne zaman belli olur?'' İşte TOKİ Çatalca'ya dair bilgiler...

  TOKİ Çatalca çekilişi belli oldu mu? 

  TOKİ tarafından İstanbul için 50 bin sosyal konut kuraları ilçe ilçe çekiliyor. Tuzla kura çekilişi geçen gün tamamlanmıştı. Sırada Çatalca ve Çatalca kuraları gerçekleşiyor. İstanbul Çatalca İlçesi Çatalca 540 konut sahibine teslim edilecek. TOKİ 2023 İstanbul takvimine göre Çatalca konut kurası 30 Mart 2023 tarihinde çekilecek.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   

  TOKİ konut kura çekilişi tarihleri: 

  16-29 Mart 2023: Tuzla 20 bin 920 konut

  30 Mart 2023: Çatalca 540 konut

  30 Mart 2023: Silivri Selimpaşa 200 konut

  1-19 Nisan 2023: Arnavutköy, Başakşehir, Esenler 28 bin 340 konut  TOKİ kura çekimi nasıl öğrenilir?

  TOKİ ÇATALCA kura sonuçları e- Devlet sorgulama ekranı üzerinden T.C. kimlik numarası ile kazanan isim listesi sorgulaması yapılıyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow