Son Dakika

Uçak seferleri iptal mi? 19, 20 Mart THY, Pegasus iptal olan uçak seferleri (Sabiha Gökçen Havalimanı, İstanbul Havalimanı)

A A

19.03.2022 - 15:50 Son Güncelleme:

İstanbul için Meteoroloji’den kar uyarısının yapılmasının ardından gözler uçak seferlerine çevrildi. Geçtiğimiz ocak ayında ve geçtiğimiz hafta kar yağışı nedeniyle uçak seferlerinin büyük çoğunluğu iptal edildi. Peki, bugün uçak seferleri iptal mi? Bugün hangi uçuşlar iptal edildi? İşte 19 Mart iptal olan uçak seferleri sorgulama THY, Pegasus, Anadolu Jet sayfası..

Uçak seferleri iptal mi? 19, 20  Mart THY, Pegasus iptal olan uçak seferleri (Sabiha Gökçen Havalimanı, İstanbul Havalimanı)

İstanbul için yeni kar yağışı uyarısının ardından uçak seferleri gündeme geldi. İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı merkezli uçuşları olan yolcular kar yağışının beklendiği 18 Mart'ta iptal edilen uçak seferleri listesine odaklandı. İstanbul ve çevre illerde geçtiğimiz hafta görülen kar yağışı nedeniyle uçuşlarının bazılarını iptal eden THY yeni karar aldı. Böylece uçuşlar iptal mi, sorusu THY'den yapılan açıklama ile yanıt buldu.

İSTANBUL'DA UÇAK SEFERLERİ İPTAL Mİ?

THY'DEN UÇAK SEFERLERİ İPTAL AÇIKLAMASI

THY, beklenen kar yağışı sebebiyle 18-19 Mart'taki İstanbul ve Sabiha Gökçen kalkışlı ve varışlı bazı uçuşları iptal etti. TÜRK Hava Yolları(THY), İstanbul Havalimanı'ndan 18 Mart'ta planlanan 57 seferin iptal edildiğini duyurdu.  

Açıklamada şöyle denildi:

"Seferi iptal olan yolcularımız uçuş saatine kadar web sitemiz, mobil uygulamamız, +90 850 333 0 849 numaralı çağrı merkezimiz ve bileti satın olmuş oldukları acente üzerinden değişiklik veya iade işlemlerini tamamlayabilirler."

THY iptal olan uçak seferleri sorgulama!

PEGASUS'TAN UÇAK SEFERLERİ İPTAL AÇIKLAMASI

18-19 Mart 2022 Olumsuz Hava Koşulları Sebebiyle İptal Olan Seferlerimiz

Değerli misafirlerimiz,

Sabiha Gökçen Havalimanı ve İstanbul Havalimanı Meteorolojik Acil Durum Komiteleri (MADKOM) kararıyla, beklenen olumsuz hava koşulları nedeniyle aşağıdaki uçuşlarımız iptal edilmiştir.

Ücretsiz bilet değişikliği veya iptali yapmak isterseniz 0850 250 67 02 numaralı çağrı merkezimiz üzerinden ücretsiz olarak yapabilirsiniz. 

Pegasus iptal olan uçak seferi sorgulama!

Aşağıda iptal edilen uçuşlar, İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı merkezlidir. Uçuş iptalleri hakkında detaylı bilgi için sayfa altındaki linkleri kullanabilirsiniz.

İSTANBUL HAVALİMANI MERKEZLİ İPTAL EDİLEN UÇUŞLAR İÇİN TIKLAYINIZ

SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI MERKEZLİ İPTAL EDİLEN UÇUŞLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Kamu çalışanları bugün izinli mi? 18 Mart Cuma İstanbul'da memurlar için kar tatili var mı?

Kamu çalışanları bugün izinli mi? 18 Mart Cuma İstanbul'da memurlar için kar tatili var mı?