Oğlu düşmek üzereyken baba oyun oynadı

Video: Oğlu düşmek üzereyken baba oyun oynadı

Fransa'da hafta başında küçük bir çocuk dördüncü kattaki evlerinin balkonundan düşmek üzereyken, Mali göçmeni Mamudu Gasama tarafından kurtarılmıştı. Olaya ilişkin yeni ayrıntılar ortaya çıktı. Buna göre, çocuğun babası o dakikalarda sokakta Pokemon Go oynuyordu.

Oğlu evlerinin balkonundan düşmek üzereyken babanın sokaklarda Pokemon Go oynadığı ortaya çıktı.


Haftabaşında uluslararası kamuoyunda büyük bir ilgi gören olay. Fransa'nın başkenti Paris'te bir binanın 4. katındaki balkondan sarkan küçük bir çocuk, olayı gören Malili göçmen Mamudu Gasama'nın binanın dış cephesinden tırmanarak balkona ulaşması sonucu kurtarılmış, Mamudu Fransa'da kahraman ilan edilip kendisine vatandaşlık ve iş verilmişti. Soruşturmanın tamamlanması ile birlikte olaya ilişkin yeni detaylar ortaya çıktı.Oğlu düşmek üzereyken baba oyun oynadı


Buna göre ismi açıklanmayan baba polise verdiği ifadede, "Ben markete ev alışverişi yapmak için çıkmıştım fakat daha sonra yolda yürürken pokemon go oynamaya karar verdim. Marketten dönerken eve erken gelmememin sebebi Pokemon Go oyunuydu" dedi.


Soruşturmanın başındaki Savcı Francois Molins de Fransa basınına açıklamalarda bulundu. Çocuğunu evde bırakan ve tehlikeye atan babaının 2 yıla kadar hapis istemiyle yargılanabileceğini dile getirdi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS