hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Müge Anlı evlendi! Müge Anlı'nın (kocası) Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir? Canlı yayında açıkladı!

  Müge Anlı, dünkü ATV canlı yayınında evleneceğini açıkladı. Anlı evleneceği kişinin adını Şinasi Yüzbaşıoğlu olarak duyurdu. Peki ama Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Müge Anlı özel açıklamalarda bulundu. Anlı yeni sezonda evleneceğini duyurdu. Müge Anlı'nın evleneceğini açıklamasının ardından tüm dikkatler damat adayına çevrildi. 

  İŞTE MÜGE ANLI'NIN AÇIKLAMALARI:     

  "Bugün kendimle ilgili bir haber vereceğim. Aslında cuma günü verecektim bu haberi ama o kadar yalan yanlış haberler çıkıyor ki... Ben zaten hiçbirine cevap vermem. Hiç muhatap almıyorum kimseyi kendime. Siz beni izliyorsunuz, kötü yazanlara söylüyorum yazıyorsunuz. Sizi okumuyorum!

  Cuma günü vermeyi düşünüyordum bu haberi ama bugün vermeyi daha uygun gördüm. Sevgili dostlar beni yıllarca evinizde misafir etmekle kalmadınız, ailenizin bir ferdi olarak da kabul ettiniz. Bu yüzden de kendimle ilgili sizleri de çok mutlu edecek bir haberi ilk ağızdan duymanızı istedim. Evlenmeye karar verdim.

  Herkes evleniyor çok abartacak bir şey yok bence ama mutlu olacağınızı biliyordum. Dualarınızı almak istedim. Müstakbel damadınızın adını da açıklayayım. O mu, bu mu, şu mu olmasın. Müstakbel damadınızın adı Şinasi Yüzbaşıoğlu. Kendisi devlet memuru. Çok da saygı duyduğum bir mesleği var. Siz her zaman benim özel yaşamıma saygı duydunuz. Bu kararıma da saygı duyacağınıza, mutluluğum için de dua edeceğinize eminim. "

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  ŞİNASİ YÜZBAŞIOĞLU KİMDİR?

  Şinasi Yüzbaşıoğlu'nu Müge Anlı devlet memuru olarak açıkladı. ''Çok da saygı değer mesleği var.'' diyerek duyurdu. Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun Adana doğumlu ve 58 yaşında olduğu bilgisi yer alıyor. 2021 yılında İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü'ne atanmıştır. Daha önce Adana emniyet müdürlüğünde de görev almıştır. Daha önce Adana'da da aynı görevde bulunmuştur. 

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow