hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Kabine bugün toplanıyor! Masada önemli 4 başlık var...

  KAYNAKCNN TÜRK

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün gerçekleştirilecek kabine toplantısına başkanlık edecek. Kabinenin gündeminde öncelikli başlığın enflasyonla mücadele adımları ve genel ekonomik görünüm olması bekleniyor. Ramazan ayı ve öncesinde gerçekleştirilecek denetimlerin de masada olacağı tahmin ediliyor. Toplantıda seçim güvenliğine de ayrı bir parantez açılacak.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  ENFLASYONLA MÜCADELEDE SEYİR NE OLACAK?

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanacak kabinede ekonomi sıcak başlık olarak öne çıkıyor. Enflasyonla mücadele için atılan adımların etkisi mercek altına alınacak.

  Kabine bugün toplanıyor Masada önemli 4 başlık var...

  FAHİŞ FİYAT, STOKÇULUĞA DÖNÜK ADIMLAR MERCEK ALTINDA

  Özellikle de ramazan ayı öncesinde gündemdeki bir diğer başlık ise gıda fiyatları olacak. Bu dönemde fahiş fiyat artışı ve stokçuluk yapılmaması için hayata geçirilen ve geçirilecek denetimlerin kabinede ele alınması bekleniyor. Yüksek seyreden et fiyatlarının da kabine gündeminde olacağı tahmin ediliyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Kabine bugün toplanıyor Masada önemli 4 başlık var...

  GÜVEN ORTAMI İÇİN ALINACAK TEDBİRLER MASADA

  31 Mart’taki seçimlerin, huzur ve güven ortamında gerçekleşmesi için alınacak önlemler de masada olacak.

  TÜRKİYE'NİN F-16 TEDARİK SÜRECİ

  Yurt içi ve dışında devam eden terörle mücadele operasyonlarında gelinen son durumun da kabinede değerlendirilmesi öngörülüyor. F-16 tedariği sürecinde, Amerikan tarafından gelen teklif ve kabul mektupları Milli Savunma Bakanlığı’na ulaştı. O mektuplara ilişkin değerlendirmelerin de kabinede yapılması bekleniyor.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow