hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Yılbaşında büyük ikramiye 200 milyon TL

  KAYNAKCNN TÜRK

  Milli Piyango yılbaşı çekilişi için geri sayım başladı. Yılların eskimeyen geleneği olan yılbaşı çekilişinde gözler büyük ikramiyeye çevrilmişti. İkramiye tutarı açıklandı. Milli Piyango yılbaşı çekiliş ikramiyesi bu yıl 200 milyon TL olarak belirlendi. Detayları, CNN TÜRK muhabiri Ceylan Sever'in haberinde.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Büyük ikramiye belli oldu. Biletler satışa çıktı. Milli Piyango 2023 yılı büyük ikramiye çekilişi için tutar belli oldu. Geçtiğimiz yıl 120 milyon lira olan tutar bu yıl 200 milyon lira olarak belirlendi. Dağıtılacak toplam ikramiye tutarı ise 1 milyar 395 milyon 900 bin TL olarak belirlendi. Bu yıl büyük ikramiyenin tamamı dağıtım garantili olacak. Çekiliş büyük ikramiye satılan bilete çıkana kadar devam edecek.

  Çeyrek Bilet 50 TL, Yarım Bilet 100 TL ve Tam Bilet ise 200 TL olarak belirlendi. Yılbaşı biletleri gezici bayi ve sabit bayilerin yanı sıra internetten Milli Piyango sitesi, milli telefon uygulaması ve sabit bayilerdeki oyun terminallerinden dijital bilet olarak alınabilecek.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow