63 Nerenin Telefon Kodu? +63 Alan Kodu Hangi Ülkeye Ait?

63 Nerenin Telefon Kodu? +63 Alan Kodu Hangi Ülkeye Ait?

63 Nerenin Telefon Kodu? +63 Alan Kodu Hangi Ülkeye Ait?

+63 alan kodu Filipinler'e aittir. Filipinler Güneydoğu Asya'da bulunan bir ülkedir.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

63 Nerenin Telefon Kodu?

Dünyadaki bütün ülkelerin kendi ülke kodları vardır ve bu kodlardan biri de 63 olarak bilinir. 63 numaralı telefon kodunun hangi ülkeye ait olduğu birçok kişinin merak ettiği konular arasındadır. Dünyadaki tüm ülkelerin alan kodunu bilmek imkansızdır. Bu nedenle de merak eden kişiler internete alan kodunu yazarak hangi ülkeye ait olduğunu öğrenir. 63 alan kodu Filipinler ülkesinin telefon alan kodu olarak tespit edilmiştir. Eğer telefonunuza +63 yazan bir numaradan arama düşerse Filipinler sabit hattından arama alıyorsunuz anlamına gelir.

+63 Alan Kodu Hangi Ülkeye Ait?

+63 alan kodunun hangi ülkeye ait olduğunu araştıran kişiler Filipinler ülkesi ile karşılaşmaktadır. Filipinler Güneydoğu Asya'da yer alan bir ülkedir ve telefon alan kodu da 63 olarak bilinir. Siz de Türkiye'den Filipinler'e arama yapmak isterseniz numaranın önüne +63 ya da 0063 eklemelisiniz. Bu sayede Filipinler'e aramanızı rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Filipinler Telefon Kodu Nedir?

Filipinler telefon kodu birçok kişinin merak ettiği konulardan biridir. Filipinlerden gelen aramalarda numaranın başında +63 yazar. +63 yerine 0063 yazması da mümkündür. Türkiye'den Filipinlerin aranması gerekirse bunun için de numaranın başına 0063 veya +63 yazmanız gerekir. Filipinler ülkesinin telefon alan kodu 63 olarak tespit edilmiştir.

Filipinler Alan Kodu 63 mü?

Filipinler ülkesi Güneydoğu Asya'da bulunan bir ülkedir. Telefonunuza böyle bir arama gelirse Filipinler'den geldiğini anlamalısınız. Bazı kişiler Filipinler'i aramak istediklerinde telefon alan kodunu da merak ederler. Ülkelerin alan kodlarına internet üzerinden ulaşmak mümkündür. +63 alan kodu ile Filipinler ülkesine arama gerçekleştirmek mümkündür. Her ülkenin farklı bir alan kodu vardır ve bu alan kodları ile uluslararası iletişim kurulabilir.