{$ day.Temps.HighTemp $} °
Mine Ayman Mine Ayman

25 Nisan haftasında burçları neler bekliyor?

25.04.2022 Pazartesi | 09:08

Merhaba, haftaya kafamız oldukça karışık ve yorgun bir şekilde başlayabiliriz. Yaklaşan Güneş Tutulmasının etkilerini hayatımızda yoğun bir şekilde hissedebilir, beklenmedik ve hayatımızı değiştirecek gelişmeler yaşayabiliriz.

Pazartesi 13:14 itibariyle Ay Balık burcunda ilerlemeye başlayacak ve daha duygusal olacağız. Sevdiklerimizle daha fazla ilgilenebilir, onlara jestler yapabilir ve fedakar bir ruh hali içinde olabiliriz. Salı ve Çarşamba günleri de bu etkiler devam edecek, küs olduğumuz kişilerle barışmak ve onları affetmek için uygun günlerde olacağız. 27 Nisan Çarşamba 22:11’de Venüs ve Neptün Balık burcunda kavuşacaklar, bu özel buluşma hayatımıza romantik bir aşk getirebilir ya da bizi bir idealimize kavuşturabilir.

Bu açının etkisiyle aşırı para da harcayabiliriz, aşırı lüks harcamalara dikkat! Bu hafta perşembe ve Cuma günleri Ay Koç burcunda ilerleyecek, enerjimiz artabilir ve yeni cesur başlangıçlar için önemli adımlar atabiliriz. 30 Nisan Cumartesi itibariyle iletişim gezegeni Merkür İkizler burcunda ilerlemeye başlayacak ve kafamız iyice karışacak.

Her konuda kararsızlık yaşayabilir ve sürekli fikirlerimizi değiştirebiliriz. 10 Mayıs’da başlayacak olan Merkür retrosu da yavaş yavaş iletişim hayatımızı etkilemeye başlayabilir! 30 Nisan Cumartesi 23:27’de Boğa burcunda gerçekleşecek Güneş Tutulması hayatımızın bir alanında önemli bir bitiş ya da başlangıç yaşamamızı sağlayabilir. Özellikle gündemimizde parasal konular ve maddi anlamda sahip olduğumuz her şey olabilir.

Güneş Tutulması en çok burcu ya da yükseleni Boğa, Akrep, Aslan ve Kova olanların hayatını etkileyecek! Özellikle bu burçların etkisinde olanların hayatları büyük ölçüde değişebilir. Güneş Tutulmasından hemen sonra 23:55’da gerçekleşecek Venüs Jüpiter kavuşumu hayatımıza büyük bir fırsat ve kazanç getirebilir, aynı zamanda karşımıza aşık olacağımız bir partner de çıkabilir. Bu hafta sürprizlerle dolu ve hayatımızda büyük değişiklikler olabilir.

Diğer Yazıları

18 Nisan haftasında burçları neler bekliyor?

Merhaba, hafta sonu gerçekleşen Terazi Dolunayının etkisiyle haftaya güçlü bir başlangıç yapabilir, sorunlu ilişkileri geride bırakıp yeni ve sağlam ilişkilere başlayabiliriz.

Devamını Oku 18.04.2022

11-17 Nisan haftasında burçları neler bekliyor?

Merhaba, haftaya Ay’ın Aslan burcundaki etkisi ile güçlü bir başlangıç yapabilir ve önemli kişilerle görüşüp dikkat çekebiliriz. 11 Nisan itibariyle iletişim gezegeni Merkür Boğa burcunda ilerlemeye başlıyor, 30 Nisan’a kadar sürecek olan bu dönemde maddi konulara daha fazla yoğunlaşabilir ve gelecekle ilgili kendimizi sağlama almak isteyebiliriz.

Devamını Oku 11.04.2022

4-10 Nisan haftası burçları neler bekliyor?

Merhaba, haftaya Ay’ın Boğa burcundaki etkisi ile yavaş bir başlangıç yapabilir, işlerimizi hızlandırmakta zorlanabiliriz. Ay’ın hem Mars hem de Satürn ile yapacağı sert açılar haftaya sinirli ve keyifsiz bir başlangıç yapmamıza neden olabilir! Pazartesi günü sakin ve sabırlı olmak faydalı olacaktır, akşam saatleri daha güzel ve keyifli geçebilir.

Devamını Oku 04.04.2022
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS