{$ day.Temps.HighTemp $} °
Mine Ayman Mine Ayman

26 Mayıs Yay burcunda Ay tutulması! Burçlara etkileri ne olacak?

24.05.2021 Pazartesi | 09:11

Merhaba, haftaya Ay tutulması gündemiyle başlıyoruz! Gergin ve sert geçecek haftaya kendimizi hazırlamamız faydalı olabilir! Bir yandan Kova burcunda başlayan Satürn retrosu da bizi eski bir sorunla yeniden karşılaştırabilir ve bu dönemde hesaplaşma yaşatabilir!

Ayrıca yaklaşan Merkür retrosu da karşımıza eski sorunları ve eski insanları yeniden çıkartabilir, tam olarak kapanmamış konular yeniden gündemimize gelebilir.

26 Mayıs Çarşamba 14:14’de Yay burcunda gerçekleşecek Ay Tutulması aynı zamanda Jüpiter etkili olduğu için hem kişisel hayatımızda hem de yaşadığımız çevrede abartılı ve beklenmedik durumlar yaşamamıza sebep olabilir!

Özellikle yurt dışı, yabancılar, seyahatler, eğitim, Spor, din ve mahkeme konularıyla ilgili krizler çıkabilir!

Yay burcundaki tutulma en çok burcu, yükseleni ya da Ay burcu Yay, İkizler, Başak ve Balık olanları etkileyecek. Sağlıkla ilgili konularda da dikkatli olup kesinlikle en küçük belirtiyi bile ihmal etmememiz gereken bir dönemdeyiz!

Özellikle bu dönemde karaciğer, bel, kalça, üst bacak ve kaslarla ilgili sorunlar yaşanabilir, spor sakatlanmalarına da dikkat edip risk almamak gerekir.

30 Mayıs Pazar İkizler burcunda başlayacak olan Merkür retrosunun etkisini bu hafta özellikle Çarşamba günü itibariyle hissetmeye başlayacağız, Merkür retrosu İkizler burcunda olacağı için iletişimle ilgili bu dönemde büyük karışıklıklar ve sorunlar yaşanabilir! Bu dönemde yalanlar ortaya çıkabilir ve kandırılma durumlarında artış olabilir!

Kafalar da çok karışık olacağı için her türlü plan ve anlaşmada gecikme ya da sorunlar çıkabilir. Merkür retrosu 23 Haziran’a kadar devam edeceği için bütün önemli anlaşmalarınızı ve önemli kararlarınızı bu tarıh sonrasına bırakmanız çok daha faydalı olacaktır.

Merkür retrosundan da en çok İkizler, Yay, Başak ve Balık burçları etkilenecek! Bu dönemde her duyduğunuza inanmamanız ve bir şey imzalamadan önce çok temkinli hareket etmeniz en doğrusu olacaktır. Teknolojiyle ilgili tüm ürünler sorun yaratabilir, telefon ve bilgisayar türü eşyalar satın alırken de arızalı çıkmaması için iyice kontrol etmek gerekebilir. Zor bir hafta bizi bekliyor ve bu zorluklar Haziran ayını da etkileyebilir, bu yüzden her konuda tedbirli olmamız gereken bu dönemi umarım en iyi şekilde atlatabiliriz, iyi haftalar.

Diğer Yazıları

25 Nisan haftasında burçları neler bekliyor?

Merhaba, haftaya kafamız oldukça karışık ve yorgun bir şekilde başlayabiliriz. Yaklaşan Güneş Tutulmasının etkilerini hayatımızda yoğun bir şekilde hissedebilir, beklenmedik ve hayatımızı değiştirecek gelişmeler yaşayabiliriz.

Devamını Oku 25.04.2022

18 Nisan haftasında burçları neler bekliyor?

Merhaba, hafta sonu gerçekleşen Terazi Dolunayının etkisiyle haftaya güçlü bir başlangıç yapabilir, sorunlu ilişkileri geride bırakıp yeni ve sağlam ilişkilere başlayabiliriz.

Devamını Oku 18.04.2022

11-17 Nisan haftasında burçları neler bekliyor?

Merhaba, haftaya Ay’ın Aslan burcundaki etkisi ile güçlü bir başlangıç yapabilir ve önemli kişilerle görüşüp dikkat çekebiliriz. 11 Nisan itibariyle iletişim gezegeni Merkür Boğa burcunda ilerlemeye başlıyor, 30 Nisan’a kadar sürecek olan bu dönemde maddi konulara daha fazla yoğunlaşabilir ve gelecekle ilgili kendimizi sağlama almak isteyebiliriz.

Devamını Oku 11.04.2022
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS