{$ day.Temps.HighTemp $} °
Mine Ayman Mine Ayman

Başak burcunda Dolunay haftası! Etkileri ne olacak? 

14.03.2022 Pazartesi | 09:06

Merhaba, haftaya Ay’ın Aslan burcundaki etkisi ile güçlü bir başlangıç yapabilir ve kendimizden emin olabiliriz. Sabah saatlerinde Ay’ın Mars ile öğle saatlerinde Venüs ile ve akşam saatlerinde de Uranüs’le yapacağı sert açılar günün zor ve gergin geçmesine sebep olabilir!

Gün boyu tartışmalara ve kazalara dikkat etmek faydalı olabilir. Salı günü de bu etkiler çok sert olmasa da devam edebilir. Bu hafta çarşamba, perşembe ve cuma günleri Ay Başak burcunda ilerleyecek; 18 Mart Cuma 10:17’de Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay’ın etkisini hafta boyu üzerimizde hissedebiliriz. Bu hafta hayatımızın bir alanında önemli bir bitiş ya da başlangıç yaşayabiliriz.

Özellikle burcu, yükseleni ya da Ay burcu Başak, Balık, İkizler ve Yay olanlar bu hafta gerçekleşecek Dolunay’dan daha fazla etkilenebilirler. Başak Dolunayı gündemimizde sağlık, tarım ve ekonomiyle ilgili konularda gündem yaratabilir, bu alanlarda yeni önlemler alınabilir.

Dolunay öncesi 17 Mart Perşembe 15:03’de gerçekleşecek Merkür ve Uranüs arasındaki olumlu açı güzel bir anlaşma yapmamıza, bir seyahate çıkmamıza ya da eğitim alanında güzel bir gelişme yaşamamıza destek olabilir. Cuma günü Dolunay sonrası Güneş ve Plüton arasındaki olumlu açı da bir konuda sağlam bir karar alıp önemli bir adım atmamıza destek olabilir.

Bu hafta sonu Ay Terazi burcunda ilerleyecek, sosyal olabilir ve ilişkilerimizi güçlendirebiliriz.

Sevdiğimiz kişiyle romantik ve keyifli zamanlar geçirebilir, jestler yapabilir ve hayatın güzelliklerine yoğunlaşabiliriz.

19 Mart Cumartesi 13:52’de Venüs ve Uranüs arasındaki sert açı aşla ilgili ani durumlar yaşanmasına sebep olabilir! Maddi konularda da dikkatli olmak gerekebilir, aşırı lükse ve fazla para harcamalarına dikkat!

Diğer Yazıları

25 Nisan haftasında burçları neler bekliyor?

Merhaba, haftaya kafamız oldukça karışık ve yorgun bir şekilde başlayabiliriz. Yaklaşan Güneş Tutulmasının etkilerini hayatımızda yoğun bir şekilde hissedebilir, beklenmedik ve hayatımızı değiştirecek gelişmeler yaşayabiliriz.

Devamını Oku 25.04.2022

18 Nisan haftasında burçları neler bekliyor?

Merhaba, hafta sonu gerçekleşen Terazi Dolunayının etkisiyle haftaya güçlü bir başlangıç yapabilir, sorunlu ilişkileri geride bırakıp yeni ve sağlam ilişkilere başlayabiliriz.

Devamını Oku 18.04.2022

11-17 Nisan haftasında burçları neler bekliyor?

Merhaba, haftaya Ay’ın Aslan burcundaki etkisi ile güçlü bir başlangıç yapabilir ve önemli kişilerle görüşüp dikkat çekebiliriz. 11 Nisan itibariyle iletişim gezegeni Merkür Boğa burcunda ilerlemeye başlıyor, 30 Nisan’a kadar sürecek olan bu dönemde maddi konulara daha fazla yoğunlaşabilir ve gelecekle ilgili kendimizi sağlama almak isteyebiliriz.

Devamını Oku 11.04.2022
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS