ajanda

Kırgın Çiçekler 78. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

  1. Ajanda

Kırgın Çiçekler 78. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Kırgın Çiçekler 78. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Kırgın Çiçekler yeni bölüm fragmanı dün akşam Eylül'ün annesi Mesude'nin ölmesinin ardından merakla beklenmeye başlandı. Mesude'nin ölümü hem Eylül'ü hem de arkadaşlarını oldukça üzerken intikamını alan Kemal, aileye dehşet saçmaya devam etti. Pazartesi günleri ekrana gelmeye devam eden dizide Songül'ün kınasının hemen ardından böyle bir olayın meydana gelmesi Kemal'in kendileri ile uğraşmaya devam edeceğini kanıtladı. Kırgın Çiçekler'in gelecek bölümünün tanıtım videosunun yarın yayınlanması bekleniyor.

27 Mart'ta yayınlanan Kırgın Çiçekler son bölümde Mesude'nin ölümü gündem olurken annesine söyledikleri nedeniyle pişman olan Eylül'ü arkadaşları teselli etti. Güney'in tefecilerden para aldığı bölümde Serkan, Eylül'ün doğum gününü kutlarken Kemal'in Mesude'ye vedası oldukça şaşırttı. Kendilerinden intikam almak için dönen Kemal, mezarlıkta gözyaşları içeriside kalırken yaşanacak yeni olaylar gelecek bölümün tanıtım videosunda yer alacak.

 Annesinin tüm isteklerine rağmen kendisini affetmeyerek yanından ayrılan Eylül ise annesinin o halde görünce "Affettim, ne olur uyan" diyerek ağlamaya başlayacak. Doktorların yaptığı tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan annenin ölümü 27 Mart'taki bölüme damga vurdu

GEÇEN HAFTA YAŞANANLAR

Evde yalnız kalan Songül’ün annesi Kemal’in eli bıçaklı bir şekilde eve geldiğini görünce büyük bir şaşkınlık yaşayacak. Ailenin şikâyeti sonrasında yakalanan ancak hastanede polis kontrolünde olduğu esnada yaptığı plan ile kaçmayı başaran Kemal intikamını almak için geri dönecek. Nikâh kıydıklarını ve böyle bir şeye gerek olmadığını söyleyen Songül ise arkadaşlarının kına gecesi isteğini kıramayacak.  Yapılan makyaja oldukça sinirlenen Songül, eğlendiği dakikalarda ise evinin taşlanmasıyla şok olacak.

Evi taşlayan kişinin geri dönen Kemal mi, yoksa Songül’ün Atakan’la evlenmesini istemeyen babası mı olduğu ise bu akşamki bölümde ortaya çıkacak.

GEÇTİĞİMİZ HAFTALARDA NELER YAŞANDI?

Pazartesi günleri ekrana gelmeye devam eden sevilen dizide bu hafta oldukça önemli gelişmeler yaşanacak. Eylül, Kemal’in yanından kurtulduktan sonra bir süre hastanede tedavi görürken Eylül’ün öleceğini düşünen annesi mutfakta tüpü açarak canına kıymak istemişti. Eylül’ün iyileşerek sağlığına kavuşması annesini de sevindirirken bu kez kızının kendisini terk etmesiyle ikinci bir şok yaşayan Eylül’ün annesi sokakta kızını ikna etmeye çalışsa da gitmesine engel olamadı.

KIRGIN ÇİÇEKLER’DE HAKAN’I ZORLAYAN CEMRE SORUSU

Öte yandan uzun bir sürenin ardından okula dönen Eylül, Hakan’a “Cemre’yi seviyor musun” diye soracak. Hakan’ın soruyu yanıtsız bırakması üzerine onun Cemre’den hoşlandığını düşünen Eylül, ne yapacağını bilemeyecek. 

{$ nextTitle $}

ilgili haberler

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}

{$ item.Description $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

ilgili haberler

 
LG
MD
SM
XS