Kalp Atışı 11. bölümde Eylül kaza mı geçirecek?

  1. Ajanda
Kalp Atışı 11. bölümde Eylül kaza mı geçirecek?
Kalp Atışı 11. bölümde Eylül kaza mı geçirecek?

Takipçilerinin yeni bölümünü merakla beklediği Kalp Atışı dizisi 15 Eylül'deki yeni bölümün ikinci fragmanını yayınladı.Kızının intikamını katilinden almak isteyen Sinan, katilin yanına giderek nefesini kesmeye çalışacak. Bahar'ın ölümü karşısında kendisini sorumlu hisseden Eylül ise kısa süreli pişmanlık duyacak.

Kalp Atışı son bölümde Bahar'ın ölmesinin ardından bu kez Eylül'ün trafik kazası geçirebileceği ortaya çıktı. Silahlı saldırganın önce Eylül’ün yanında silahını kullanmaya çalışması ardından da hastanedeki diğer doktorları hedefine alması özel hareket polislerinin hastaneye gelmesine neden olmuştu. İşte gelecek hafta izleyicisi ile buluşacak dizide meydana gelecek olaylar…

YENİ FRAGMAN İÇİN TIKLAYINIZ....

10. BÖLÜMDE BAHAR ÖLECEK Mİ?

Geçtiğimiz hafta dizinin yayın gününü Kurban Bayramı’na denk gelmesi nedeniyle gelecek bölümün yayın tarihi bir sonraki haftaya ertelenmişti. Saldırganın hastaneye Eylül tarafından çağırıldığını öğrenen Sinan büyük bir stres yaşarken Eylül yaralanan Bahar’ı tedavi etmek için ameliyathaneye koşacak. Ali Asaf, Eylül ve Oğuz’un ameliyatta olduğu esnada sivil kıyafetleriyle ameliyathaneyi basan Sinan “Durun” diye bağırmaya başlayacak. Bahar’ın uğradığı silahlı saldırı sonrasında hayatını kaybedip kaybetmeyeceği ise gelecek bölümde ortaya çıkacak.

GEÇTİĞİMİZ HAFTA SEVİLEN DİZİDE HANGİ OLAYLAR YAŞANMIŞTI?

Eylül’ün Ali Asaf’ın isteklerine daha fazla dayanamaması sonrasında ikili ilişki yaşamaya başlamıştı. Eylül’e karşı duygularını açıklayan Oğuz ise Ali Asaf’la ilgili durumu öğrendikten sonra mücadele etme kararı almıştı. Genç doktorun Ali Asaf ile ilişkisi olduğunu duyan Sinan ise hastanede yaşanan gelişmelerden rahatsız olduğunu belli etmeye başladı.

Öte yandan birlikte katıldıkları davette Burcu’nun ayağının takılmasıyla birlikte Oğuz’un kucağına düşmesi Eylül ve Ali Asaf tarafından yanlış anlaşılacak. Durumu açıklamaya çalışan ikili sandıkları gibi bir şey olmadığını anlatmaya çalışacaklar. Başhekim ise kendi odasında başka bir bayanla samimi görüntüler verdiği esnada diğer doktorlara yakalanacak. Özel harekat polislerinin girdiği hastanede rehineler kurtarılırken hastane en kanlı günlerinden birisini yaşayacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS