ajanda

18 Mayıs Cesur ve Güzel 27. yeni bölüm fragmanında Cesur, Sühan'a açılıyor

  1. Ajanda

18 Mayıs Cesur ve Güzel 27. yeni bölüm fragmanında Cesur, Sühan'a açılıyor

18 Mayıs Cesur ve Güzel 27. yeni bölüm fragmanında Cesur, Sühan'a açılıyor

Cesur ve Güzel yeni bölüm fragmanı Sühan ve Cesur arasında yaşanan olumlu gelişmeleri takipçileriyle buluştururken Sühan, Cesur'a neden kendisine öyle baktığını soracak. Sühan'ın saf halinden etkilendiğini gizlemeyen Cesur ise ona olan sevgisini bir kez daha göstererek "O kadar güzelsin ki takılıp kaldım" ifadelerini kullanacak. Cesur ve Güzel'de 18 Mayıs günü izleyici ile buluşacak bölümde Tahsin, Cesur'un kızının hayatını mahvettiğini düşünecek.

Cesur ve Güzel son bölümde adli olaylar Sühan ve eşi arasındaki huzursuzluğu devam ettirse de aralarındaki her türlü problemi sevgileriyle yenen ikili ilişkilerini devam ettirme kararı almıştı. Sühan'ın babasına karşı bir tavır alarak Cesur'a sahip çıkması Tahsin Korludağ'ı öfkelendirse de Cesur, "Sen doğru olanı yaptın" diyecek. Cesur ve Güzel'in yeni bölüm fragmanına göre Cahide içlerindeki hainin kimliğini öğrendikten sonra kendisini yakalatmaya çalışacak.

CESUR VE GÜZEL 25. SON BÖLÜM İZLE

Sevilen dizide bugün intikamını almak isteyen Cesur’un atacağı yeni adımlar ortaya çıkacak. Rıza’nın karşısına çıkarak “Bana sadece şunu söyle bunu kim yaptı?” diye soran Cesur, Rıza’dan gelecek yanıtı bekleyecek.  Emniyette yapılan araştırmaya göre çocuğu kaçıran kişinin yakalandığı açıklanırken Salih’i vuran silahın da aynı kişinin üzerinden çıktığı belirtilecek.

SÜHAN KARAKOLA KOŞUYOR

Tahsin’in Salih’i öldürmek suçundan gözaltına alınmasıyla birlikte karakola koşan Sühan babasının Salih’i öldürmüş olmasına inanmak istemeyecek. Tahsin’in nezarette beklediği esnada ekipten bilgi alan Sühan “Babam yapmış olamaz” ifadelerini kullanacak. Hayatındaki her şeyin altüst olduğunu dile getiren Sühan başına gelenlerden dolayı oldukça üzülecek.

MİHRİBAN TAHSİN’İ ZİYARET EDİYOR

Geçmişte yaşananlardan dolayı Tahsin’e öfkesi dinmeyen Mihriban hapishaneye giderek neler yaşandığını soracak. Tahsin ile alay eden Mihriban “Bak şimdi nerelerdesin?” diyecek ve eski düşmanının düştüğü durum karşısında memnuniyetini gizlemeyecek.

SÜHAN: HER ŞEYİ UNUT

Boşanma sürecinin ardından Cesur’a karşı hatalı davrandığının farkında olan Sühan onu arayarak özür dilemişti. İkili aralarını düzeltmek için yemek yemeye karar verirken Sühan’ın yaptığı hamilelik itirafı Cesur’u hem şaşırtacak hem de mutlu edecek. Cesur’un her şeyi unutmasını söyleyen Sühan eski günlerine yeniden kavuşmanın hayalini kuracak. Sühan’ın olumlu tavrı karşısında baba olacağını söyleyen Cesur’un nasıl bir karar alacağı ise gelecek bölümde ortaya çıkacak.

 

{$ nextTitle $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}

{$ item.Description $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

ilgili haberler

 
LG
MD
SM
XS