Başarının sırrı "Azizsilin" değil kenetlenme

Başarının sırrı "Azizsilin" değil kenetlenme

Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım, ligin ikinci yarısındaki başarının sırrının, futbolcular ile teknik heyetin birbirine kenetlenmesi ve camianın şampiyonluğa inancı olduğunu söyledi.

Yıldırım, kulübün internet sitesindeki açıklamasında ligin ikinci yarısında yakaladıkları galibiyet serisinin, gazetelerde çıkan iddiaların aksine takıma müdahelesiyle ilgisi olmadığını belirtti.

Yıldırım, "başarının sırrı devre arasında uygulanan Azizsilin", şeklindeki haberlerle takımın ve teknik heyetin şampiyonluk için sarf ettikleri emeğin yok sayılmaya çalışıldığını ve takımın gösterdiği performansa haksızlık yapıldığını kaydetti.

Fenerbahçe başkanı Yıldırım, açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

"Takımımızın ve teknik heyetimizin başarıya odaklanması, şampiyonluğa olan inancı ve bunun için sarf ettikleri emek, bu ve benzeri haberlerle yok sayılmaya çalışılmakta, ikinci yarıda takımımızın gösterdiği performansa haksızlık yapılmaktadır.

"Takımımızın başarısının sırrı, futbolcularımız ve teknik heyetimizin birbirine kenetlenmesi, bunun yanı sıra camiamızın da şampiyonluğa olan yürekten inancıdır. Ben ve yönetimim bu konuda kendilerine sadece destek oluyoruz ve olmaya da devam edeceğiz."

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS