"Meğer Galatasaray'da neler oluyormuş"

"Meğer Galatasaray'da neler oluyormuş"

Galatasaray kongre üyesi Mehmet Bilen, yönetimin muhalefet ismi Mehmet Helvacı ile yaptıkları toplantıda, kulübün mali durumuyla ilgili bilmedikleri çok şey öğrendiklerini söyledi.

Helvacı'nın kongre üyeleriyle bir toplantı yapmasının ardından, toplantıyı organize eden kongre üyesi Mehmet Bilen, önemli bilgiler aldıklarını söyledi.

Basına kapalı olarak gerçekleştirilen ve Helvacı'nın soruları yanıtladığı toplantıyla ilgili olarak AA muhabirine açıklama yapan Bilen, "bu toplantıda Galatasaray ile ilgili bilmediğimiz çok şey öğrendik" dedi.

Bilen, kulübün eski ikinci başkanı Mehmet Helvacı'nın açık yüreklilikle kendisine yöneltilen tüm soruları cevaplandırdığını vurgularken, şunları söyledi:

"Bu toplantıda çok şey öğrendik. Bu bilgileri mali genel kurul toplantısında üyelerle de paylaşacağım. Yönetim kurulu üyesi olup, Galatasaray'a fatura kesen ve tahsil eden olduğunu öğrendik. Bahsi geçen 860 bin TL'lik rakam az değil.

"Ayrıca Galatasaray'ı bir mali kaynak olarak gören bazı kişilerin, piyasa değeri 10 liralık işi 4-5 katına kulübe fatura edip, tahsil ettiklerini öğrendik.
"Mehmet Helvacı çok şey biliyor ama kulüp menfaatleri için basın önünde konuşmuyor. İyi ki divan kurulu toplantısında böyle bir toplantı için çağrıda
bulunmuşum. Helvacı dışarıdan göründüğü gibi değil. Onu yanlış tanıyormuşuz."

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS