türkiye

Bursa'da tecavüz skandalı!

  1. Türkiye

Bursa'da tecavüz skandalı!

Bursa'da tecavüz skandalı!

Bursa'dan tüyler ürperten bir tecavüz haberi geldi. Arkadaşına ulaşamayınca sokakta kalan 15 yaşındaki bir genç kız; kendisini "dışarıda kalma" diye evlerine çağıran 3 kişinin tecavüzüne uğradı. Genç kızı eve kapatan şüpheliler; ona zorla 60 kişiyle fuhuş yaptırdı.

Bursa'nın Nilüfer İlçesi'nde önceki gece bir evde kavga ihbarı alan polis ekipleri eve gittiklerinde T.K. (33), kardeşi L.K. (28) ve arkadaşları B.K.'nın (30) birbirlerini tartakladıklarını gördü.

Olayla ilgili soruşturma başlatan polisler evde inceleme yapmak istediklerinde, kilitli bir odada dövülmüş 15 yaşındaki B.A. ile karşılaştılar.

Küçük kızı polis merkezine götüren ekipler yaptıkları incelemede, B.A.'nın Balıkesir'de oturduğunu, 10 gün önce sosyal paylaşım sitesinden tanıştığı bir erkekle görüşmek için Bursa'ya geldiğini belirledi.

"60 kişiyle ilişkiye girdim"

Erkek arkadaşıyla buluşamayan B.A.'nın polise verdiği ifadede, "Hava kararmıştı bir parkta otururken yanıma T.K. ,kardeşi L.K. ve arkadaşları B.K. gelerek "dışarıda kalma sana kötülük yaparlar" diyerek beni evlerine götürdüler. Yemek yedirip, yatak ayarlayıp dinlenmemi sağladılar. Ertesi gün ise hepsi zorla benimle birlikte oldu. Eve başka erkekler getirip beni para karşılığı ilişkiye zorladılar. Kendileri ise dışarıya çıktıklarında kaçmamam için beni bir odaya kilitleyerek kız kardeşleri 17 yaşındaki M.K.'yi ise nöbetçi bırakıyorlardı. 9 gün içinde yaklaşık 60 kişi ile ilişkiye girdim" dediği öğrenildi.

Gözaltına alınan T.K, erkek kardeşi L.K. kız kardeşi M.K. ve arkadaşları B.K. suçlamaları kabul etmedi.

Tutuksuz yargılanacaklar!

Sorgulamalarından sonra adliyeye sevkedilen şüpheliler, Cumhuriyet Savcılığı'nca tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldılar. B.A. ise ailesine teslim edildi.
{$ nextTitle $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}

{$ item.Description $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

ilgili haberler

 
LG
MD
SM
XS