Bir kadın daha kocası tarafından öldürüldü

Bir kadın daha kocası tarafından öldürüldü

Adana'da eşinden ayrı yaşayan ve boşanma davası açan Ezgi Köseoğlu, çocuklarını görmek için gittiği kayınpederinin evinde kocası Mehmet Köseoğlu tarafından tabancayla vurularak ağır yaralandı. Ezgi Köseoğlu kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Olay, bu gece Onur Mahallesi 45018 Sokak 12 numaralı evde meydana geldi. Adana'da oturan Ezgi Köseoğlu, yaklaşık 1 yıl önce geçimsizlik nedeniyle eşi ve biri kız iki çocuğunu terk ederek Adıyaman'da yaşayan babasının yanına yerleşti.

Bu süre içerisinde eşi Mehmet Köseoğlu'na boşanma davası açan ve mahkemeleri halen devam eden Ezgi Köseoğlu, 5 ve 8 yaşında olan çocuklarını görmek için bu akşam kayınpederi Osman Köseoğlu'nun evine geldi. Genç kadın, burada kocası Mehmet Köseoğlu ile tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu, Mehmet Köseoğlu yanında taşıdığı tabancasını çekerek, eşine 3 el ateş etti. Başından ve omzundan aldığı kurşunlarla ağır yaralanan Ezgi Köseoğlu, ambulansla Adana Numune Hastanesi Acil Servisi'ne kaldırıldı.Ağır yaralanan Köseoğlu Beyin Cerrahi Servisi Yoğun Bakım Ünitesi'ne kaldırıldı. Polis, olaydan sonra kaçan Mehmet Köseoğlu'nu bulmak için araştırma başlattı.

Kurtarılamadı

Mehmet Köseoğlu tarafından tabancayla vurularak ağır yaralanan ve Adana Numune Hastanesi yoğun bakımda tedavisi süren Ezgi Köseoğlu yapılan tüm müdahalelere karşın hayatını kaybetti. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS