Asus'tan yeni EeePC

Asus'tan yeni EeePC

Netbook’un mucidi Asus, maksimum kullanım süresi, yüksek performansı ve tasarımı ile dikkat çeken yeni Eee PC 1015PW’yi açıkladı.

Sofistike tasarımıyla dikkat çeken yeni ASUS Eee PC 1015PW,  öncüsü olduğu netbooklara yeni bir yol çiziyor.

Güçlü Purple Rain, büyüleyici Gold Dust ya da sıcak Angel Skin renkleri mevcut olan yeni Eee PC 1015PW’nin gösterişli Seashell (Deniz Kabuğu) tasarımı hem içte hem dışta devam eden kabartmalı ve zarif ‘dalga’ görüntüsü ile daha da geliştiriliyor. Ergonomik klavye, geniş touchpad ve arka aydınlatmalı LED ekran ile birleştirilmiş ASUS Eee PC 1015PW tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Olağanüstü mobil performans

Çift çekirdekli Intel® Atom™ N550 işlemci ile güçlendirilen Eee PC 1015PW, bilgisayar işlevlerini yerine getirmek için olağanüstü bir performans sergilerken ASUS Super Hybrid Engine teknolojisi sayesinde 10 saate varan pil ömrü sunuyor.

Geniş kapsamlı bağlantı

Sadece 1.25 kg ağırlında olan Eee PC 1015PW, çantanızın içine koyarak rahatlıkla her yere yanınızda götürebileceğiniz bir ürün. 802.11b/g/n Wi-Fi ve Bluetooth 3.0 desteği sayesinde hem kablosuz ağlarla hem de diğer cihazlarla hızlı bağlantı kurabiliyor.

Ayrıca, ASUS Access, dosyalarınıza ve önemli verilerinizin yedeklerine her yerden erişim için güvenli ve rahat online depolama sağlarken, ASUS Express Gate, dışarıdayken de hızlı bir şekilde e-postalarınızı kontrol etme ve internette sörf yapma olanağı sağlıyor.

Yeni Asus'ta neler yeni?

•    1GB DDR3 RAM (max. 2GB) ile Çift çekirdekli Intel® Atom™ N550 Pineview-M işlemci (1.5GHz) ve 500GB ASUS WebStorage ile 250GB ya da 320GB sabit disk
•    Üç farklı renk alternatifi ve kendine özgü ‘dalga’ kabartma işlemesi ile deniz kabuğu tasarımı
•    10.1” (1024 x 600) arkadan aydınlatmalı LED ekran, şık klavye ve geniş touchpad
•    802.11n Wi-Fi, Bluetooth 3.0, hafıza kartı okuyucu, USB 2.0, VGA ve 10/100 Mbps Ethernet portları içeren kapsamlı bağlantı
•    Performansın ve güç tüketiminin akıllı optimizasyonu ASUS Super Hybrid Engine sayesinde 10 saat üzerinde pil ömrü (6-cell. 48W/h).

Modaya uygun 3 ayrı renkte ve benzersiz ‘dalga’ görüntüsüne sahip, yeni ASUS Eee PC 1015PW’nin üst seviyede mobil performans için çift çekirdekli bir Intel® Atom™ N550 işlemcisi, ve 10.1-inç ekranı bulunuyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS