Pato'ya aşığım ama...

Pato'ya aşığım ama...

Barbara Berlusconi, AC Milan'ın forvet oyuncusu Pato'yla yaşadığı aşkı ilk kez anlattı. Kulübün yönetim kurulunda yer alan Berlusconi, ilişkilerinin ciddi olduğunu söyleyerek, "Benim için Pato'nun diğer oyunculardan farkı yok. Başka bir takıma satılmasını normal karşılarım" dedi.

AC Milan'ın da sahibi olan İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi'nin 27 yaşındaki kızı Barbara Berlusconi, 4 ay önce açığa çıkan ilişkisini anlattı. Vanity Fair dergisinin İtalya edisyonuna bir röportaj veren Barbara Berlusconi, 10 yıldır birlikte olduğu, iki çocuğunun babası Giorgio Valaguzza'yla yaşadığı ayrılıktan hemen sonra 22 yaşındaki Pato'yla ilişki yaşamaya başlamasını, "Yeni bir aşka hazır değildim ama oldu işte. Pato'yla olan ilişkimiz geçici bir şey değil. Aşık olmadığım bir adamla asla beraber olmam. Onunla ilişkimiz ciddi" diye anlattı.
Pato'yla zaman geçirmekten hoşlandığını söyleyen Barbara Berlusconi, "Mutluyum. Onunla bir şeyler paylaşmak çok güzel" dedi.

"O'na aşığım"

Derginin, belki ailesinin bir futbolcu sevgili yerine felsefe mezunu bir yönetici beklentisi içinde olduğu yönündeki sorusunu Berlusconi, "Bu ikiyüzlülük. Neden sevgilimi bir klişeye dayanarak seçmeliyim. Kalbimin sesini dinlemeyi tercih ederim. Kimse bana kimi seveceğimi söyleyemez" diye yanıtladı.

Barbara Berlusconi, Milan'da çalışmaya başladıktan kısa bir süre sonra hemen takımın şampiyonlarından biriyle ilişki yaşamaya başlamasının riskli bir hareket olup olmadığı yönündeki bir soruya ise, "Ben, kendisini etkileyen bir erkeğe aşık olan normal bir genç kızım. Bir hata yapacaksam bunu kendi kendime keşfederim. Başkalarının kriterlerine göre yaşayamam" diye cevap verdi.

"Pato da satılabilir"

"Kardeşiniz Piersilvio, Pato'nun başka takımlara satılamayacağını çünkü artık aileden biri olduğunu söyledi" yönündeki bir hatırlatmaya ise Barbara Berlusconi, "Bütün oyuncular satılabilir. Pato onlardan farklı değil" diye karşılık verdi.
Berlusconi, Pato'nun eski eşiyle yaşadığı problemlerle ilgili ise, "Bu beni ilgilendirmeyen hassas bir olaydır. Bu konu hakkında konuşmamayı tercih ederim. İkimizin de duygusal bir geçmişi var ama sadece geleceğe bakmayı tercih ediyoruz" diye konuştu.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS