Walkman'e Android geldi!

Walkman'e Android geldi!

Sony, gücünü Android™’den alan ilk Walkman® Mobil Eğlence ÇalarıZ1000 modelini, Mart itibariyle satışa sunacak.

Walkman® Z Serisi, S-Master MX Dijital Amplifikatör ve 5 Clear Audio teknolojisi ile kulak içi mükemmel ses deneyimi yaşatmanın yanı sıra Sony’ye özel uygulamalar ve Android Market™’e erişim ile müzik ve eğlenceyi doyasıya yaşatıyor.

xLOUDTM hoparlör sistemi ve ergonomik gövde tasarımı ile tutkuları paylaşma fırsatı sunuyor. DLNA, HDMI ve Bluetooth® ile genişletilmiş bağlantı olanakları ve hızlı yanıt veren, düşük yansımalı 4.3" (10.9cm ) çoklu dokunmatik ekranı ile çok ayrıcalıklı. iTunes1 veya Windows® Explorer’dan kolay transfer imkanı da var.

(10.01.2011 – İstanbul) –Walkman® Z Serisi, Sony’nin, gücünü Android™’den alan ilk Walkman® mobil eğlence çaları olarak müzik dünyasındaki yerini alıyor. 8GB kapasiteli yeni Walkman® Z1000 Mart ayı itibariyle sevenleriyle buluşuyor.

Üstün kişisel ses deneyimi

Walkman® Z Serisi, en başta sahip olduğu mükemmel ses ile öne çıkıyor. Sony’nin ev sineması sistemleri için orijinal olarak geliştirilen entegre S-Master MX dijital amplifikatör teknolojisi, parazit seviyelerini ve bozulmaları oldukça azaltarak, kullanıcıların bütün favori melodilerini dinleme kalitesini bir üst seviyeye taşıyor.
5 Clear Audio Teknolojisi (S-Master MX, Clear Bass, Clear Stereo, DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) ve EX kulaklık sayesinde şimdiye kadarki en iyi Walkman® ses kalitesi deneyimini sunuyor.

Kullanıcının, kişisel müzik koleksiyonunu kontrol etme deneyimini de tamamen sezgisel olarak gerçekleştiriyor. Eşsiz “W.Control” uygulamasını başlatmak için özgün W tuşuna dokunmak yeterli oluyor. Kullanıcılar, müzik koleksiyonunu ve kapak tasarımını gözden geçirebiliyor veya göz alıcı ekran görselleri ile eğlenme fırsatı buluyor. Walkman® Z Serisi, SensMe™’yi kullanarak aynı zamanda müzik koleksiyonunu da sınıflandırıyor. Günün saatine veya o anki hislerinize uyacak şekilde 14 ortam temalı kanaldan birini seçme fırsatı sunuyor.

Sınırsız keşifler

Gücünü AndroidTM’den alan Sony’nin ilk mobil eğlence çaları Walkman® Z Serisi, sahiplerine, önceden yüklenmiş pek çok uygulama seçeneği ile eğlenme ve Android Market™‘in gittikçe büyüyen yelpazesinde daha fazla seçeneğe ulaşma imkanı da veriyor.

Müzikal tutkularınızı paylaşın

Z Serisi’nin eşsiz ergonomik gövde tasarımı ile iyileştirilen xLOUDTM hoparlör sistemi, müziği, hoparlör yuvası gereksinimi olmaksızın paylaşma olanağı sunuyor.
Sadece bir müzik çalar olmanın ötesinde Walkman® Z Serisi, evde veya dışarıda bütün içeriğinizi paylaşmanıza yardımcı oluyor. Bunun için sadece diğer DNLA özellikli cihazlara kablosuz olarak ve basit bir şekilde bağlanmak, sonrasında da ekrana dokunup, müziği, resimleri ve videoları Walkman’den TV’, PC veya ev ses sistemine yönlendirmek yeterli oluyor.

Videolar, oyunlar ve fotoğrafların çok büyük boyutlarıyla eğlenceyi doyasıya yaşamak için Walkman®‘i TV’nize bağlamak da mümkün. HD keyfi için mikro HDMI çıkışı kullanılabiliyor veya kablo ihtiyacı olmaksızın zahmetsizce Bluetooth® hoparlörlere, kulaklıklara, hi-fi sistemlere ve otomobil setlerine bağlanabiliyor.

Maksimum görsel eğlence için düşük yansımalı, şık LCD ekran

Müzik, videolar, oyunlar ve uygulamalar, düşük yansımalı eşsiz 4.3"’lik (10.9cm ) çoklu dokunmatik LCD ekranda daha da canlı hale geliyor. Hızlı bir 1GHz NVIDIA® Tegra® 2 çift çekirdekli işlemci ile birlikte hızlı yanıt verme özelliği, ister web sayfalarında ister filmler veya uygulamalar arasında dolaşın, her şeyi canlı tutuyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS