Medal of Honor Warfighter müjdesi geldi

Medal of Honor Warfighter müjdesi geldi

Bir Electronic Arts stüdyosu olan Danger CloseGames, Medal of Honor Warfighter’ın bu hafta Avrupa ve Türkiye’de aynı anda satışa sunulacağını duyurdu.

Görkemli geçmişinde 50 milyon kopyanın üzerinde satmış olan ödüllü Medal of Honor serisi, yılın tek gerçek askeri savaş tecrübesini sunacak olan Medal of Honor Warfighter ile devam ediyor.

Aralarında Polonya GROM, Alman KSK, Kanada JTF-2 ve Amerika Navy SEAL’in de yer aldığı 10 ülkeden 12 farklı Tier 1 Operator ekibini içeren Medal of Honor Warfighter yılın en özel çokluoyuncu deneyimlerinden birini sunacak. IGN.com’un Frostbite™ 2 oyun motorunun üstün teknolojisiyle güçlendirilen oyun için yaptığı yorum şöyle: “Öncekilerden çok daha iyi görünen ve hissettiren bir oyun olmuş”.


Medal of Honor Warfighter’ın yenilikçi çokluoyuncu tasarımı sayesinde oyuncular dünyanın en iyi askerlerinin online rekabet içinde kafa kafaya savaştığı savaş alanlarında kendi ülkelerini temsil edebilecekler. Oyun ayrıca Fireteams ismindeki yeni çokluoyuncu işbirliği özelliği sayesinde oyuncuların savaş alanlında arkadaşlarıyla birlikte ekip kurmasını ödüllendirecek ve oyunculara rekabette avantaj sağlayacak. Oyuncular aralarında Bosna’daki Saraybosna Stadyumu’nun da bulunduğu sekiz gerçek dünya haritasında, sinirleri zorlayacak “Hotspot” ve yüksek tempolu “Home Run” modu gibi beş farklı modda kendi askerlerini temsil edebilecek ve Fireteam deneyimine katılabilecekler.


Denizaşırı operasyonlarda görev alan gerçek U.S. Tier 1 Operator askerleri tarafından yazılan Medal Honor Warfighter gerçek dünyadaki olaylarla bağlantılı bir hikaye sunacak ve oyunculara dünyaca tanınan terör tehditlerini yakından görme ve aksiyona dahil olma şansı verecek. Abu Sayyaf’ın Filipinler’deki Basilan’da bulunan karargahından rehineleri kurtarmaktan, Al-Shabaab’ın Somali sahillerindeki “Korsan Kasabasına” baskın yapmaya kadar pek çok göreve katılan olan oyuncular Tier 1 Operator askerlerinin rolüne bürünerek bir terör örgütü liderinin ve tüm dünyayı tehdit eden PETN ismindeki ölümcül kimyasal patlayıcının peşine düşecekler.


Medal of Honor Warfighter Xbox 360® video oyun ve eğlence sistemi, PlayStation®3 bilgisayar eğlence sistemi ve PC için bu hafta satışa çıkıyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS