Fenerbahçe Fatih Altaylı'yı yalancılıkla suçladı

Fenerbahçe Fatih Altaylı'yı yalancılıkla suçladı

Fenerbahçe kulübü web sitesinden bir duyuru yaparak Fatih Altaylı'nın Habertürk gazetesinde yer alan köşe yazısının baştan aşağıya mesnetsiz iddialar, iftiralar ve yalanlarla dolu olduğunu açıkladı.

Fenerbahçe kulübünün açıklamasında şöyle denildi: 

"Cumartesi günü Habertürk Gazetesi'nde Fatih Altaylı'nın kaleme aldığı köşe yazısı baştan aşağıya mesnetsiz iddialar, iftiralar ve yalanlar ile doludur. Altaylı'nın gerek Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım gerekse Başkanvekilimiz Sayın Nihat Özdemir ile ilgili yazdıkları tamamen uydurma ve kamuoyunu yanlış yönlendirmeye yönelik yalanlardır.


Başkanvekilimiz Sayın Nihat Özdemir, Altaylı'nın yazısına konu ettiği davada yargılanmamıştır ve kendisinin dava ile ilgisi yoktur, kaldı ki söz konusu dava yargılanan kişilerin beraatı ile sonuçlanmıştır. Sırf kişileri ve camiaları karalamak adına hukuki gerçekleri dahi çarpıtmaktan ve yalan yazmaktan kaçınmayan Fatih Altaylı kınıyor ve kendisi ile ilgili takdiri kamuoyuna bırakıyoruz."

Fatih Altaylı 25 Şubat 2012 Cumartesi günü Habertürk'te yayınlanan "Yıldırım cevap..." başlıklı yazısında Aziz Yıldırım ve Nihat Özdemir hakkında suçlamalarda bulunmuştu. 
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS