"Valencia beni gözden çıkardı diye bir şey yok"

"Valencia beni gözden çıkardı diye bir şey yok"

La Liga'daki temsilcilerimizden Mehmet Topal, Valencia'nın kendisini gözden çıkardığı iddiasının doğru olmadığınızı "Uzun yıllar orada oynamamı istiyorlar. Tabii profesyoneliz. Teklifler aldık, bu gayet normal" diye konuştu.

Valencia'nın başarılı futbolcularından Mehmet Topal, yeni sezon ve transferi hakkında ilk kez açıklama yaptı.

Milli takım sürecinin iyi geçtiğini, yorucu bir sezon yaşadıktan sonra, milli maçlardaki galibiyetlerin morallerini yerine getirdiği ve yorgunluğu unuttuklarını dile getiren Mehmet Topal, "Şimdi tatil zamanı" dedi.

İstanbul'u çok sevdiğini ve dünyanın en güzel şehirlerden biri olduğunu dile getiren Mehmet Topal, Fenerbahçe'ye transferi konusunda ise ser verdi sır vermedi ama "hayır" da demedi.

Transfer ve Fenerbahçe sorularına aşağıdaki yanıtları veren Milli futbolcu , "Ailem ile oturup konuşacak, karar alacak bir durum varsa, gerekeni yapacağız" diyerek gelişmelere sıcak baktığını gösterdi:

"Transfer işi nasip işi. Futbolda yarın ne olacağını bilemiyorsunuz. Ne koşuşursam yanlış anlaşılabilir. Çünkü Valencia ile kontratım devam ediyor. Valencia'da 2 güzel senem geçti. Dediğim gibi kısmet. Ailem ile karar vermek gerekiyorsa oturup konuşacağız. Bu arada hemen söyleyeyim Valencia beni gözden çıkardı diye bir şey yok. Böyle bir şey olsa direkt bize söylerler. Hatta uzun yıllar orada oynamamı istiyorlar. Tabii profesyonelsiniz. Teklifler aldık,bu gayet normal. Teklifler ile menajerim görüşüyor. İstanbul'da işlerimiz var, bazı sosyal etkinliklere katılıyoruz. Sonra tatile çıkacağız"

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS