14. Dünya Salon Atletizm Şampiyonası programı

14. Dünya Salon Atletizm Şampiyonası programı

Ataköy Atletizm Salonu'nda 3 gün sürecek 14. Dünya Salon Atletizm Şampiyonası yarın sabah yapılacak müsabakalarla başlayacak. Açılış töreni ise yarın saat 15.45'te gerçekleştirilecek.

Şampiyona 11 Mart Pazar günü akşam seansının ardından yapılacak madalya törenleriyle son bulacak.

Program şöyle:

-Yarın-
Sabah:
09.30 Kadınlar yüksek atlama eleme
09.30 Kadınlar üç adım atlama A grubu eleme
09.35 Kadınlar 400 metre 1. tur
09.55 Erkekler gülle atma eleme
10.10 Erkekler 800 metre 1. tur
10.45 Kadınlar 3 bin metre 1. tur
10.50 Kadınlar üç adım atlama B grubu eleme
11.25 Kadınlar 60 metre engelli (Pentatlon)
11.35 Erkekler 60 metre (Heptatlon)
11.50 Kadınlar 800 metre 1. tur
12.05 Kadınlar yüksek atlama (Pentatlon)
12.20 Erkekler 400 metre 1. tur
12.35 Erkekler uzun atlama (Heptatlon)
12.55 Erkekler bin 500 metre 1. tur
13.45 Kadınlar gülle atma (Pentatlon)

Öğleden sonra:
15.45 Açılış töreni
17.00 Kadınlar 60 metre engelli 1. tur
17.05 Kadınlar uzun atlama (Pentatlon)
17.35 Erkekler 60 metre 1. tur
17.40 Erkekler gülle atma (Heptatlon)
18.20 Erkekler uzun atlama eleme
18.30 Kadınlar bin 500 metre 1. tur
18.50 Erkekler yüksek atlama (Heptatlon)
19.05 Erkekler 3 bin metre 1. tur
19.15 Erkekler gülle atma finali
19.35 Kadınlar 800 metre (Pentatlon)
19.50 Kadınlar 400 metre yarı finali
20.05 Erkekler gülle atma madalya töreni
20.10 Erkekler 400 metre yarı finali

-10 Mart Cumartesi-
Sabah:
09.30 Erkekler 60 metre engelli (Heptatlon)
09.35 Erkekler üç adım atlama eleme
09.40 Erkekler 60 metre engelli 1. tur
10.05 Kadınlar gülle atma eleme
10.10 Kadınlar 60 metre 1. tur
10.30 Erkekler sırıkla atlama (Heptatlon)
11.20 Erkekler 4x400 metre bayrak 1. tur
11.25 Erkekler yüksek atlama eleme
11.45 Kadınlar uzun atlama eleme
11.50 Erkekler 800 metre yarı finali

Öğleden sonra:
17.00 Erkekler sırıkla atlama finali
17.05 Kadınlar üç adım atlama finali
17.10 Kadınlar 60 metre engelli yarı finali
17.30 Erkekler 60 metre yarı finali
17.50 Kadınlar pentatlon madalya töreni
18.00 Kadınlar bin 500 metre finali
18.10 Kadınlar gülle atma finali
18.15 Kadınlar yüksek atlama finali
18.20 Erkekler bin metre (Heptatlon)
18.30 Kadınlar bin 500 metre madalya töreni
18.40 Kadınlar 400 metre finali
18.45 Kadınlar üç adım atlama madalya töreni
18.50 Erkekler uzun atlama finali
19.00 Erkekler bin 500 metre finali
19.08 Erkekler heptatlon madalya töreni
19.20 Kadınlar gülle atma madalya töreni
19.30 Erkekler 400 metre finali
19.34 Kadınlar 400 metre madalya töreni
19.45 Kadınlar 60 metre engelli finali
19.48 Erkekler bin 500 metre madalya töreni
20.00 Erkekler 60 metre finali
20.02 Erkekler 400 metre madalya töreni

11 Mart Pazar:
Öğleden sonra:
13.50 Erkekler sırıkla atlama madalya töreni
14.00 Kadınlar sırıkla atlama finali
14.05 Kadınlar uzun atlama finali
14.15 Kadınlar 60 metre yarı finali
14.33 Kadınlar yüksek atlama madalya töreni
14.45 Erkekler 60 metre engelli yarı finali (Heptatlon)
14.56 Erkekler uzun atlama madalya töreni
15.10 Erkekler 3 bin metre finali
15.20 Kadınlar 60 metre engelli madalya töreni
15.30 Erkekler yüksek atlama finali
15.35 Kadınlar 800 metre finali
15.40 Erkekler 60 metre madalya töreni
15.50 Kadınlar 3 bin metre finali
16.00 Kadınlar uzun atlama madalya töreni
16.10 Erkekler üç adım atlama finali
16.20 Erkekler 800 metre finali
16.25 Kadınlar 3 bin metre madalya töreni
16.40 Kadınlar 4x400 metre bayrak finali
16.47 Erkekler 800 metre madalya töreni
16.53 Erkekler 3 bin metre madalya töreni
17.05 Kadınlar 60 metre finali
17.09 Kadınlar 800 metre madalya töreni
17.20 Erkekler 60 metre engelli finali
17.22 Kadınlar 4x400 metre madalya töreni
17.30 Erkekler yüksek atlama madalya töreni
17.40 Erkekler 4x400 metre bayrak finali
17.45 Kadınlar sırıkla atlama, kadınlar 60 metre, erkekler üç adım atlama, erkekler 60 metre engelli ve erkekler 4x400 metre bayrak madalya törenleri.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS