Olcay Şahan resmen Beşiktaş'ta

Olcay Şahan resmen Beşiktaş'ta

Beşiktaş, sağlık kontrolünden geçirilen Olcay Şahan'ın transferini borsaya bildirdi. 4 yıllığına anlaşılan Olcay Şahan'a yıllık 1 milyon euro verilecek.

Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yapılan açıklamada şöyle denildi.


"Futbolcu Olcay Şahan'la 4 yıllığına anlaşılmıştır. Futbolcunun kendisine yıllık 1.000.000 EURO garanti ücret ödenecektir."

Beşiktaş, Almanya'nın Kaiserslautern takımından transfer ettiği Olcay Şahan ile 4 yıllık anlaşmanın sağlandığını ve yeni transfere yıllık 1 milyon euro verileceğini açıkladı.


Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.'den İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'na gönderilen ve Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda da yer alan açıklamada, "Futbolcu Olcay Şahan'la 4 yıllığına anlaşılmıştır. Futbolcunun kendisine yıllık 1.000.000 avro garanti ücret ödenecektir" denildi.

Siyah-beyazlı ekip, Olcay Şahan'ın eski kulübü Kaiserslautern Kulübü'ne 800 bin avro bonservis bedeli ödeyeceğini ve futbolcunun başka bir kulübe satılması halinde Alman ekibine yüzde 10 pay verileceğini daha önce açıklamıştı.

Sağlık kontrolünden geçti 


Beşiktaş'ın Almanya'nın Kaiserslautern takımından transfer ettiği Olcay Şahan, Acıbadem Maslak Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçti.

Şahan, kan tetkikleri yapıldıktan sonra iç hastalıkları, göz, kulak burun boğaz, ortopedi, genel cerrahi ve kardiyoloji bölümlerinde muayene edildi. Oyuncunun, akciğer ve kardiyak testlerinin yapılmasıyla sağlık kontrolü tamamlandı. 

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS