Arda Turan 10 gün yok

Arda Turan 10 gün yok

Milli futbolcu Arda Turan, sakatlığından dolayı Madrid'de bir dizi sağlık kontrolünden geçirilirken, yaklaşık 10 gün sahalardan uzak kalacak.

Romanya ile oynanan milli maçta sağ ayak bileği dış yan bağlarından sakatlık geçiren ve bu yüzden Macaristan maçının kadrosundan çıkarılan Arda Turan, kulübü Atletico Madrid'de bir dizi sağlık kontrolünden geçirildi. İki gündür antrenmanlara katılmayan Arda, kulüp doktoru Jose Maria Villalon eşliğinde bu sabah Madrid'de bir kliniğe gitti.

Atletico Madrid kulübü tarafından yapılan yazılı açıklamada, "Arda'nın, arka aşık ve baldır kemiği bağlarını da etkileyen, sağ ayak bileğindeki dış yan bağlarda bir sakatlık tespit edildiği" bildirildi.

Kulüp, geçmişte sakatlanan tüm futbolcularında olduğu gibi, Arda'nın da iyileşme süreci hakkında net bilgi vermeyip, "iyileşme süreci takip edilecektir" ifadesini kullandı.

Ancak Atletico Madrid'e yakın kaynaklardan alınan bilgilerde, bu tip sakatlığı olan bir futbolcunun 10 günden önce sahalara dönmesinin beklenmediği kaydedildi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS