Orgeneral Özel'e ''gönüllüyüz'' mektubu

Orgeneral Özel'e ''gönüllüyüz'' mektubu

Genelkurmay, askerliğini tamamlayan birçok kişinin Orgeneral Özel'e ilettiği mesaj ve mektuplarla gönüllü olarak teröristlere karşı mücadeleye katılma isteğinde bulunduğunu bildirdi.

Genelkurmay Başkanlığı'nın internet sitesinde, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Özel'e iletilen mesaj ve mektuplara ilişkin yapılan açıklamaya yer verildi.

''Vatani hizmetini tamamlamış duyarlı birçok vatandaşımız, Genelkurmay Başkanı'na ilettikleri mesaj ve mektuplarla 'gönüllü' olarak Mehmetçikle birlikte teröristle mücadeleye katılmak istediklerini bildirmiştir'' ifadelerine yer verilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

''Milletimizin birlik ve beraberliğine ve ülkemizin bekasına kast edenlere karşı verilen mücadelede aktif olarak görev alma isteğini dile getiren bu talepler, ülkemizin kahraman evlatlarının yüreklerinde taşıdıkları vatan, millet ve bayrak sevgisinin en güzel tezahürüdür.

Asil milletimizin bu teveccühü, halihazırda bölücü terör örgütü mensuplarıyla mücadele görevini sürdürmekte olan kahraman Mehmetçiğin azim ve kararlılığını perçinlemektedir.''

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS