Justin Timberlake İstanbul'da konser verecek

Justin Timberlake İstanbul'da konser verecek

Justin Timberlake "Dünya Turnesi" kapsamında 26 Mayıs 2014'de İstanbul'da İTÜ Stadyumu'nda bir konser verecek.

Timberlake bu heyecan verici canlı şovunu dünya çapında bir turne ile fanlarıyla buluşturuyor. Konserin biletleri 5 Aralık Perşembe günü saat 09.00'da Türkiye'de satışa çıkacak.

Justin Timberlake'in yeni fan klübü, "The Tennessee Kids (#TNKids)"in üyeleri, 3 Aralık günü ön satıştan faydalanabilecek. Ön satıştan faydalanabilmek için Fanlar http://thetennesseekids.justintimberlake.com sitesine üye olarak, gelen onay kodu ile ön satıştan faydalanılabiliniyor.

Justin Timberlake Dünya Turnesi'nin Türkiye konseri BKM ve MAP organizasyonu ile gerçekleşecek. Ayrıntılı bilgi adresi, www.justintimberlake.com
 
Yılın erkeği seçildi

En son Amerika Müzik Ödülleri gecesinde kazandığı Favori Pop/ Erkek Rock Sanatçısı ödülleri dahil 3 ödülle evine dönen Timberlake ayrıca GQ tarafından yılın erkeği seçildi. 20/20 Experience, 4 milyonluk album satışı ile yılın en çok satan dünya turnesi. Bu album son 5 yılın en iyi çıkış yapan Erkek sanatçısı, hatta son 5 yılın Amerika tarihindeki en iyi dijital çıkışı olarak kabul ediliyor.

20/20 Experience albümü top 200 sıralamasında (3 haftalık) ve R&B album listelerinde (10 hafta) birinci durumda. 10 parçasının da yayınlanmasından sadece 1 hafta sonra dijital ortamda şarkılar Amerika'da 7 milyon'dan fazla satıldı. Albüm Amerika dahil üç ülkede daha platinyum seviyesine yükseldi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS