Vizyonda bu hafta: 29 Mart

Vizyonda bu hafta: 29 Mart

"Selam", "The Host", "G.I. Joe: Misilleme", "Lanet", "Aşka Yükseliş", "Hitchcock" ve "Mutluluk" bu hafta vizyona giren filmler...

Bu hafta biri yerli, 7 film vizyona girdi.

Selam


Levent Demirkale'nin yönettiği haftanın yerli yapımı "Selam", sinemaseverler buluşacak.

Senaryosunu Necati Şahin'in kaleme aldığı dram türündeki filmde, Fatma Karanfil, Burçin Abdullah, Yunus Emre Yıldırımer, Canan Uzun ve Emre Karakoç, rol alıyor.

Filmde, idealist, fedakar ve Türkiye sevdalısı 3 öğretmenin birbirinden ayrı hikayeleri anlatılıyor.

The Host

Yönetmenliğini Andrew Niccol'un üstlendiği "The Host" filminde, Diane Kruger, Saoirse Ronan, Chandler Canterbury, Jake Abel ve William Hurt, izleyici karşısına çıkacak.

"Alacakaranlık" serisinin yazarı Stephanie Meyer'in "The Host" adlı romanından uyarlanan bilim kurgu türündeki filmin konusu şöyle:

"Dünya görünmeyen bir düşman tarafından istila edilmişti. İnsanların bedenleri, bu istilacılar için sahiplik yaparken bedenler bir değişikliğe uğramamış gibi görünse de zihinleri ele geçiriliyordu. Neredeyse herkes teslim olmuştu.

Geriye kalan birkaç insandan biri olan Melanie'nin de bedenini alan ruh, yetkililer tarafından bir insan bedeninin içinde yaşarken karşılaşabileceği zorluklar hakkında uyarılmış olsa da bedeninin sahibi zihninden vazgeçmeyi reddeder."

G.I. Joe: Misilleme

Aksiyon ve macera türündeki ABD yapımı "G.I. Joe: Misilleme" filminin yönetmen koltuğunda, Jon Chu oturuyor.

Bruce Willis, Channing Tatum, Dwayne Johnson, Arnold Vosloo, Ray Stevenson'ın rol aldığı filmin senaryosunu Paul Wernick ve Rhett Reese kaleme aldı.

Gösterime 2009 yılında giren "G.I. Joe: Kobra'nın Yükselişi"nin devam filminde, Joe'lar sadece ölümcül düşmanları Kobra'ya karşı mücadele etmekle kalmıyor, aynı zamanda devletin içinden kendi varlıklarını tehlikeye atan tehditlerle de baş etmek zorunda kalıyor.

Lanet

"Lanet" filmi, gerilim meraklılarını salonlara çekmeyi hedefliyor.

Yönetmenliğini Scott Derrickson'un yaptığı filmin oyuncu kadrosunda, Ethan Hawke, Clare Foley, Michael Hall D'addario, Rob Riley, Tavis Smiley yer alıyor.

Filmde, gerçek bir suç yazarının yeni taşındığı evde, korkunç görüntülerin olduğu film makarası bulması sonucu yaşanan gelişmeler konu ediliyor.

Aşka Yükseliş

İspanyol yapımı "Aşka Yükseliş" filmini, Fernando Gonzalez Molina yönetti.

Maria Valverde, Mario Casas, Diego Martin, Nerea Camacho, Cristina Plazas'ın oynadığı filmin senaryosunu, Ramon Salazar ve Federico Moccia yazdı.

Farklı dünyalara ait iki gencin öyküsünün anlatıldığı filmde, ailelerinin ve çevrelerinin karşı koymalarına rağmen ikilinin yaşadıkları ilk gerçek aşka tanık olunacak.

Hitchcock

Biyografi türündeki "Hitchcock" filminin yönetmenliğini, Sacha Gervasi üstlendi.

ABD yapımı filmde, Scarlett Johansson, Anthony Hopkins, Jessica Biel, Helen Mirren ve Toni Collette, izleyici karşısına çıkacak.

Gerilim filmleri yönetmeni Alfred Hitchcock'un çığır açan filmi "Sapık"ın yapım sürecinde geçen film, yönetmenin karısı ve ortağı olan Alma Reville ile aşkını anlatıyor.

Mutluluk

Alman yapımı "Mutluluk" filminde, Alba Rohrwacher, Andrea Sawatzki, Hülya Duyar, Maren Kroymann ve Aykut Kayacık, rol alıyor.

Doris Dörrie'nin yazıp yönettiği filmde, Berlin'de yaşayan ve birbirinden çok ayrı hayatlar süren iki gencin olası birliğinin hikayesini izlenecek.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS