Aziz Yıldırım'dan 'aile' vurgusu

Aziz Yıldırım'dan 'aile' vurgusu

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Yıldırım, "1 milyon üye" projeleri için çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, "Biz bir aileyiz. Hem de çok büyük bir aileyiz" dedi.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım,  sarı-lacivertli kulübün aylık resmi yayın organı Fenerbahçe Dergisi'nin aralık sayısındaki "Biz büyük bir aileyiz" başlıklı yazısında, "Fenerbahçe ailesi bir tarihtir, okumasını bilene. Destandır... ve bu destanın kahramanı Fenerbahçelilerdir" ifadelerini kullandı.

Aziz Yıldırım, yazısında ayrıca şunları kaydetti:

"Biz artık sadece kupa sahibi, şampiyonluklar sahibi ya da çok başarılı dünya çapında bir kulüp değiliz. Biz dünyada eşi benzeri olmayan bir aileyiz. Sadakatin, sevginin, bağlılığın, zaferlerin en büyük ve en güzel resmiyiz. Bu yüzden çok mutlu ve gururluyum. Fenerbahçe'yi bu dönülemez ve erişilemez noktaya taşıyanlara şükranlarımı sunuyorum. Bunun en güzel anlatımının hep bir arada olmak ve hep bir arada kalmak olduğunu biliyorum. Çünkü biliyoruz ki aileler birbirleriyle tokalaşmaz, sarılırlar. Bu nedenle biz büyük bir aileyiz. Ben ve yönetim kurulumuzun 'Fenerbahçe'nin ve Fenerbahçelilerin olduğu her yerde olmak' yolundaki kararlılığımızı en kısa zamanda hayata geçireceğimizi ve bunun için gerekli olan projelerimizden biri olan '1 milyon üye' için çalışmalarımızı sürdürdüğümüzü bir kez daha söylüyorum.

Kulübümüzün göğüs gerdiği tüm zorluklar, yaşadığı tüm sportif başarılar ve atabileceğimiz tüm büyük adımların yegane sebebi işte budur. Bağımsızlığın ve büyüklüğün resmini, Fenerbahçe tarihinin aydınlık duvarlarına astıran tüm Fenerbahçelilere selam ve sevgilerimle."

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS