Ziraat Türkiye Kupası 2. tur kuraları

Ziraat Türkiye Kupası 2. tur kuraları

Futbolda Ziraat Türkiye Kupası 2. tur müsabakaları kura çekimi yapıldı.

Ataköy Olimpiyatevi'nde yapılan kura çekimine, Profesyonel Kurul Başkanı ve Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulu Üyesi Arif Koşar, TFF Genel Sekreter Yardımcısı Özcan Şepik, Maç Planlama Müdürü Besim Yalçın ile kulüp temsilcileri ve Ziraat Bankası yetkilileri katıldı.

Arif Koşar, kura çekimi öncesi yaptığı konuşmada, "Bir yıl önce Türkiye'nin bütün sathına yayılan ve tüm illerimizin temsil edildiği Ziraat Türkiye Kupası'nda, çok renkli mücadelelerin yaşanacağına inanıyorum. Alt liglerimizde yer alan takımlarımız, Spor Toto Süper Lig ve PTT 1. Lig takımları ile eşleşecek. Sadece takımlar değil, şehirler kucaklaşacak, şehirlerimizin tanıtımı sağlanacak. 2. Tur Müsabakaları kura çekiminin hayırlı olmasını diliyorum" diye konuştu.

Kura çekiminde 1. turdan yükselen 40 takım ile Spor Toto 2. Lig'den 36, PTT 1. Lig'de mücadele eden 19 ve Spor Toto Süper Lig'de Avrupa kupalarına katılma hakkı elde edemeyen 13 takım yer aldı.

Toplam 108 takımın katıldığı Ziraat Türkiye Kupası 2. tur müsabakaları 24-25-26 Eylül'de tek maç eleme usulüne göre oynanacak ve 54 takım 3. tur müsabakalarına katılmaya hak kazanacak.

Ziraat Türkiye Kupası 2. tur eşleşmeleri şöyle oluştu:

1461 Trabzon-Beylerbeyi
Bartınspor-Balıkesirspor
Fethiyespor-Kızılcabölükspor
Hacettepe-Yeni Malatyaspor
Sivasspor-Bucak Belediyesi Oğuzhanspor
Turgutluspor-Kırklarelispor
Bucaspor-Eyüpspor
Gölcükspor-Orduspor
Tokatspor-Uşak Sportif Gençlik
Menemen Belediyespor-Nazilli Belediyespor
İnegölspor-Nevşehirspor Gençlik
Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-İskenderun Demir Çelikspor
Göztepe-Altınordu
Bergama Belediyespor-BUGSAŞ Spor
Ankaragücü-Karaman Belediyespor
Gaziosmanpaşaspor-Alanyaspor
Kayseri Erciyesspor-Edirnespor Gençlik
Derince Belediyespor-Konya Anadolu Selçuklu
Karşıyaka-Ofspor
Niğde Belediyespor-Mersin İdmanyurdu
Bayrampaşaspor-Yeşil Kırşehirspor
İstanbulspor-Çaykur Rizespor
Kızılcahamamspor-Yeşil Bursa
Trabzon Akçaabat-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor
Kayserispor-Pazarspor
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Ankaraspor
Gaziantepspor-Çorum Belediyespor
Belediye Vanspor-Manisaspor
Elazığspor-Ankara Demirspor
Erzurum Büyükşehir Belediyespor-Adanaspor
Denizlispor-Manavgat Evrensekispor
Orhangazispor-Akhisar Belediyespor
Kahramanmaraşspor-Tosya Belediyespor
Keçiörengücü-Bandırmaspor
Kartalspor-Erzincan Refahiyespor
İstanbul Güngörenspor-Tarsus İdmanyurdu
Kardemir Karabükspor-Kocaelispor
1930 Bafraspor-Adana Demirspor
Şanlıurfaspor-Giresunspor
Arsinspor-Torku Konyaspor
Eskişehirspor-Çıksalınspor
Tatvan Gençlerbirliğispor-Bozüyükspor
Pendikspor-Bayburt Grup Özel İdare Gençlikspor
Aydınspor 1923-Samsunspor
TKİ Tavşanlı Linyitspor-Dardanelspor
Osmaniyespor 2011-Hatayspor
Boluspor-Batman Petrolspor
Localtime Fatih Karagümrük-Kasımpaşa
Tepecikspor-Silivrispor
Yeni Diyarbakırspor-Altay
İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Gümüşhanespor
Körfez Futbol Kulübü-Medical Park Antalyaspor
Çankırıspor-Elazığ Belediyespor
Sarıyer-Gençlerbirliği

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS