# çare dijital

# çare dijital

IAB Türkiye ve Kadir Has Üniversitesi Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı üçüncü kez başlıyor.

IAB Türkiye’nin Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi işbirliğiyle gerçekleştirdiği “Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı”, üçüncü kez başlıyor. Önceki dönemlerde büyük ilgi gören sertifika programı bu dönem “indirim çare dijital” başlığı altında yapılıyor. Sektörün ihtiyaçlarını karşılayacak insan kaynağı oluşumuna destek vermek amacıyla tasarlanan programda yeni dönem dersleri, 2 Kasım 2013 - 4 Ocak 2014 tarihleri arasında yapılacak.

İnternetin ve internet tabanlı uygulamaların yaygınlaşmasıyla başlayan dijital dönüşüm süreci tüm sektörlerde iş yapış süreçlerini değiştirirken, dijitale uyum sağlayacak insan kaynağına olan ihtiyaç da her geçen gün artıyor. IAB Türkiye ve Kadir Has Üniversitesi, işte bu insan kaynağı ihtiyacını karşılanmasına katkı vermek için işbirliği yapıyor.

IAB Türkiye’nin Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi’yle birlikte başlattığı “Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı”, dijital pazarlamada deneyim kazanmak isteyenler için bir kez daha kayıtlarını başlatıyor.

İlki 2012’de, ikincisi bu yılın Mart ve Haziran ayları arasındaki dönemde gerçekleştirilen sertifika programı, 2 Kasım 2013 - 4 Ocak 2014 tarihleri arasında üçüncü kez yapılacak.

3. Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı’nda, her biri konularında uzman eğitmenler tarafından şu konular işlenecek:

"Türkiye’de Dijital Medya Sektörüne Genel Bakış", “Display Reklamcılık”, “Online Video ve Ingame Advertising”, “Mobil”, “Sosyal Medya”, “Tüketici ve Pazarlama Deneyimi”, “Performans Pazarlaması” ve “Dijital Kampanya Stratejisi”.

Dijital pazarlamayı öğrenmek isteyen tüm sektör profesyonellerine ve üniversiteden yeni mezun olanlara açık olan 3. Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı, katılımcılara staj ve networking gibi imkânlar da sunuyor.

Toplam 10 hafta sürecek olan 3. Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı’nda dersler, her cumartesi günü 10.00 – 17.00 saatleri arasında Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü’nde yapılacak.

Katılım bedeli 2.800 TL olan programda IAB üyelerine ve Kadir Has mezunlarına % 25, aynı kuruluştan 2 veya 3 kişilik katılım için %15, 4 kişi ve üzeri katılımlarda ise %25 indirim yapılacak, ayrıca katılımcılar taksitli ödeme imkânlarından da yararlanacak.

Ayrıntılı bilgi için:
www.iabturkiye.org/dijitalpazarlamailetisimi
(0212) 245 44 96 / 97
info@iabturkiye.org

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS