Ateşböceği, 10 Ağustos 2017 reyting sonuçlarında Kanatsız Kuşlar'ı geçmeyi başardı

  1. Ajanda
Ateşböceği, 10 Ağustos 2017 reyting sonuçlarında Kanatsız Kuşlar'ı geçmeyi başardı

Reyting sonuçlarının açıklanmasının ardından 10 Ağustos'ta yeni bölümleri ile ekranlarda olan Ateşböceği ve Kanatsız Kuşlar rekabetinin kazananı da ortaya çıkmış oldu. Aslı'nın Barış'tan özür dilemek istediği dakikalarda yaptığı davranış ve ikili arasında oluşan gerginlik dizinin son bölümüne damga vurdu. İşte, 10 Ağustos 2017'de elde edilen total, AB ve ABC1 sonuçlarının tamamı...10 Ağustos reyting sonuçları dün akşam ekranda olan projelerin sıralamalarını açıklarken 3 farklı grubun kazananı da aynı dizi oldu.
Barış ve Aslı'nın birbirlerine karşı olan sert açıklamalarının damga vurduğu Ateşböceği dizisinde Aslı'nın Barış'a karşı "Her istediğinizde hayatıma girebiliyorsunuz" çıkışı dizinin takipçilerini ekrana kilitledi.
Öte yandan gelecek bölümün fragmanının yayınlanmasıyla birlikte Aslı'nın Barış'ın evine giderek ondan kendisini affetmesini isteyeceği ortaya çıktı.
Kanatsız Kuşlar'da ise Ahmet'in Zeynep'le sözlendiklerini açıklaması Onur'u öfkelendirmiş ikilinin yüzük takmasına dayanamayan Onur, Zeynep'in neden böyle davrandığını anlamaya çalışmıştı.
Zeynep'i Ahmet'ten kurtarmak için elinden geleni yapacağını dile getiren Onur, bir yandan da babasıyla yaşadığı sorunları aşmaya çalışmıştı.
İşte, dizilerin 10 Ağustos'ta aldığı sonuçların tamamı...
Total sonuçlar...
ABC1 sonuçları...
ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS