13 Mart reyting sonuçları: Kadın dizisi, Ufak Tefek Cinayetler ve EDHO zirve kimin?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Ufak Tefek Cinayetler ve Kadın dizisi 13 Mart reyting sonuçları için yarıştı. Her salı büyük bir rekabetin yaşandığı reytinglerde gelecek hafta sıralamaya girecek diziler arasında Mehmet Bir Cihan Fatihi'nin de eklenmesi rekabeti daha da arttıracak. Bir süredir rakiplerinin önünde yer alan Kadın'ın final yapacağı iddialarının gündem oluşturduğu haftada salı gününün kazananı sabah saatlerinde duyuruldu. Peki, bu hafta total, AB ve ABC1 sonuçları neler oldu, ekranda yer alan diziler içerisinden hangisi daha fazla izlendi?13 Mart reyting sonuçları çarşamba günü izleyicilerin karşısında olan diziler içerisinden hangilerinin diziseverler tarafından daha fazla tercih edildiğini gösterdi.
Ufak Tefek Cinayetler dizisinin son bölümünde Burcu ve Mehmet'in evlenmek için işlemleri başlatması Arzu tarafından büyük öfke ile karşılanmıştı.
Kadın dizisinin son bölümünde ise Sarp'ın önceden Şirin'le sevgili olduğunu öğrenen Bahar etrafına öfke saçmıştı.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde ise Hızır Çakırbeyli'nin silahlı kişilerin namlusunun ucunda kalması dizinin takipçilerini endişelendirmişti.
İşte 13 Mart'a ait total sonuçlar ve sıralamaları...
AB sonuçları ve elde edilen puanlamalar...
ABC1 sonuçları ve sıralamaları...
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS