Son Dakika

20 Nisan Cesur ve Güzel son bölümde Cesur aklanmaya çalıştı

20 Nisan Cesur ve Güzel son bölümde Cesur aklanmaya çalıştı

20 Nisan Cesur ve Güzel son bölümde Cesur aklanmaya çalıştı

Cesur ve Güzel yeni bölüm fragmanı Salih'in öldürülmesinin ardından cinayet şüphelisi olarak aranan Cesur'un durumdan kurtulma çabalarını gösterecek. Yakalandıktan sonra savcının karşısına çıkan Cesur masum olduğunu ispat etmeye çalışırken avukatı da kendisine yardımcı olmaya çalıştı. Öte yandan Cesur ve Güzel'de 20 Nisan günü yayınlanan bölümde Cahide bebek yalanı sonrası düştüğü zor durumdan kurtulmak için yardım isteyecek.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Cesur ve Güzel son bölümde Sühan'ın Cesur'u kıskanması gündem olurken Salih cinayetinden aranan Cesur masumiyetini ispatlamak için savcı karşısına çıktı. Öte yandan Banu ile Bülent arasında başlayan yakınlaşma da ikilinin ilişki yaşayacağını gösterdi. Peki, perşembe günleri izleyici ile buluşan Cesur ve Güzel'in yeni bölümünün fragmanı ne zaman yayınlanacak?

CESUR VE GÜZEL 23. SON BÖLÜM İZLE

Cesur'un Salih'i öldürdüğü gerekçesiyle yeniden gözaltına alınacağını ortaya çıkacak. Perşembe akşamları yayınlanmaya devam eden dizide  Cesur üzerine yıkılan cinayetten kurtulmak için uğraşacak. Cesur'u bir bela olarak gören Tahsin ise bu durumdan oldukça memnun kalacak. 

Öte yandan yaşanan olayların peşini bırakmamaya kararlı olan Cesur, Salih’i araştırmaya devam ederken Tahsin Korludağ peş peşe yaşadığı kötü sürprizler karşısında şok olacak. Tahsin’i baştan çıkarmak isteyen Hülya ise Cahide’nin tepkisi ile karşılaşacak. Son olarak yıllardır yanında beslediği yardımcısı Salih’in kendisine silah doğrulttuğunu gören Tahsin, durumdan kurtulmanın yollarını arayacak.

Ortalığı karıştırmaya devam eden Rıza, Salih’e parayı bulamaması halinde başına gelebileceklerden bahsedecek. Rıza’nın kendisinin tehdit etmesinin ardından harekete geçen Salih ise Tahsin Korludağ’ın yanına gidecek. Polise haber vermek istediğini ifade eden Tahsin’i durduran Salih, “Tahsin Bey polis filan karıştırmıyoruz” diyecek.

Dizinin gelecek bölümünün tanıtım videosunun pazar günü yayınlanması bekleniyor...

SÜHAN: HER ŞEYİ UNUT

Boşanma sürecinin ardından Cesur’a karşı hatalı davrandığının farkında olan Sühan onu arayarak özür dilemişti. İkili aralarını düzeltmek için yemek yemeye karar verirken Sühan’ın yaptığı hamilelik itirafı Cesur’u hem şaşırtacak hem de mutlu edecek. Cesur’un her şeyi unutmasını söyleyen Sühan eski günlerine yeniden kavuşmanın hayalini kuracak. Sühan’ın olumlu tavrı karşısında baba olacağını söyleyen Cesur’un nasıl bir karar alacağı ise gelecek bölümde ortaya çıkacak.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

CESUR VE GÜZEL'DE ÖNCEKİ HAFTALARDA YAŞANANLAR

Cahide’nin Hülya ile birlikte neler karıştırdığının ortaya çıkmasından sonra Korhan, Cahide’den uzaklaşmaya başlamış bu durumu kendisine yediremeyen Cahide ise kocasıyla görüşmek istediğini belirtmişti. Cahide’nin Korhan’ı görmesini istemeyen Sühan, Cahide’nin ısrarlı tavrı karşısında ona tokat atarak kendisine gelmesini istemişti.

Mahkemede kendisine karşı aldığı tavır için özür dileyen Sühan ise düşüncesizlik ettiğini söyledi. Öte yandan Tahsin ve oğlu Korhan arasında yaşanan kavgada oğlunu evlatlıktan reddeden Tahsin kızına da daha fazla ileri gitmemesi için uyarılarda bulundu.