28 Mart, Hayat Şarkısı yeni bölüm neden yok? 48'nci bölüm ne zaman yayınlanacak?

28 Mart, Hayat Şarkısı yeni bölüm neden yok? 48'nci bölüm ne zaman yayınlanacak?

Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanı dizinin yayın günün ve saatinin değiştiğini takipçilerine gösterirken Hülya'nın başına gelecek yeni olaylar da belli oldu. Geçtiğimiz haftalarda yayınlanan bölümlerde Kerim, Cem ve adamları tarafından kaçırılırken düşmanının elinden kurtulmayı başaran Kerim, Cem'in üzerine saldırmış ve abisini de kurtarmaya çalışmıştı. Boğuşma esnasında patlayan silah Kerim'i yaralarken hastaneye koşan Hülya gözyaşları içerisinde kalmıştı. Peki, Hayat Şarkısı'nın 48'inci bölümü ne zaman yayınlanacak? İşte, detaylar...

Hayat Şarkısı yeni bölüm ne zaman yayınlanacak sorusu Kanal D yayın akışı içerisinde yer alan fragmanların yayınlanmasının ardından yanıt buldu. Kara Yazı dizisinin yayın hayatına başlamasının ardından sevilen dizinin yayın günü ve saati değiştirilirken dizinin bundan sonra pazar günleri ekrana geleceği duyuruldu. Sevilen dizinin gelecek bölümü 2 Nisan Pazar günü saat 21:00'da Kanal D ekranlarında olacak.


YENİ FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...


Hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınan Kerim'in yanına giden Hülya, hastanede gözyaşı dökerken Bayram Bey de başına silah dayanmasına rağmen bulunduğu zor durumdan kurtulmayı başardı. Akşam saatlerinde izleyici ile buluşan Hayat Şarkısı'nın 47'nci bölümünde Kerim ve Hüseyin'in başına gelenler heyecan dolu dakikaların yaşanmasına neden oldu. Önümüzdeki haftadan itibaren pazar günleri yayınlanacak olan diziye Bayram Bey damga vuracak.


Oğullarının Cem’in elinde olduğunu öğrenen Bayram Bey, eşi Süheyla’ya “Ne olursa olsun oğullarımızı sağ salim sana getireceğim” diyerek ağlamamasını söyleyecek. Kanal D’nin sevilen dizisinde bu hafta hem Kerim hem de Hülya ölüm tehlikesiyle karşı karşıya kalacak. Kaçırılan Kerim, Cem ile boğuşma yaşadığı anda patlayan silah kendisini yaralayacak. HAYAT ŞARKISI SON BÖLÜM İZLE


Bağlı tutuldukları depoda iplerinden kurtularak Cem’in üstüne saldıran Kerim “Ölmeyip yaşadığına pişman olacaksın” diyerek Cem’i yumruklamaya başlayacak. İkilinin kavga ettikleri esnada patlayan silahın ise Kerim’i yaralaması bekleniyor.


HAYAT ŞARKISI’NDA GEÇTİĞİMİZ HAFTALARDA YAŞANANLAR


Bugün takipçileriyle buluşacak olan dizide ölmediği anlaşılan Cem’in geri dönerek intikamını almaya başlayacağı ortaya çıkmış ve ilk etapta Filiz ile iletişime geçmişti. Filiz’in evini bastıktan sonra Kerim’i aramasını söyleyen Cem, silahla tehdit ettiği Filiz’e konuşması halinde kendisinin de öleceğini belirtmişti. Kerim’i arayarak “Bebeğimi görmek istiyorum” diyen Filiz, Cem’in o esnada arabaya bomba yerleştirdiğini öğrendi. Öte yandan şüpheler üzerine Cem’in mezarının açtırılması yönünde uyarılarda bulunan Cevher ailesi mezarın boş olduğunun ortaya çıkmasıyla birlikte Hülya’ya kötü haberi verdi. Kerim’le yaşadıkları romantik gece sonrasında boşanma davasını erteleme kararı alan çifte Zeynep de yardımcı oldu. Dönem dönem sekreterini görmeye giden Kerim ise başına gelen olayların ardından Cem’in eline esir düştü.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS