4N1K İlk Aşk Gökhan kimdir? (Sina Özer kaç yaşında?)

  1. Ajanda
4N1K İlk Aşk Gökhan kimdir? (Sina Özer kaç yaşında?)

4N1K oyuncu kadrosu içerisine Gökhan karakteri ile dahil olan Sina Özer agresif ve esprili bir rolü üstlendi. Merve'ye karşı olan kıskançlığı ile dikkatleri üzerine çeken Gökhan'a hayat veren Sina Özer proje ile ilgili sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulunmaya devam ediyor. Peki, 4N1K'nın Gökhan'ı Sina Özer kimdir ve daha önce hangi projelerde yer aldı?Sina Özer'in canlandırdığı 4N1K Gökhan karakteri ile ilgili yapılan açıklama ise şu şekilde;
Gökhan karakteri kimdir?
Ölümüne dost, ölümüne aşık, ölümüne agresif, ölümüne arıza, ölümüne geyik… Sevgilisi Merve’yi deli gibi kıskanıyor. Gerçek anlamda ''deli'' gibi. ''Bu dünyada kıskanmak konusunda ne kadar saçmalanabilir?'' in sınırlarını Gökhan belirliyor.
Sosyal medya kelebeği olmuş Merve’yi stalklarken. Merve’nin gardrobundaki, mini mini kıyafetlerin ezeli düşmanı… Fizikçi’yle ayrı bir muhabbeti, ayrı bir soğuk savaşı var.
Sina Özer Kimdir?
24 Ağustos 1995 doğumlu Sina Özer, İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık bölümünden mezun oldu. Özer kısa bir süre oyunculuk eğitimi aldı. 2013 yazından bu yana farklı sosyal medya platformlarından belirli bir kitleye ulaşmış olan Özer, Gurbette Aşk ve 4N1K projelerinde yer aldı.
Sina Özer'in Oynadığı Diziler
4N1K / Gökhan / 2018
Gurbette Aşk / 2014
Sina Özer'in Oynadığı Filmler
4N1K 2 / Gökhan / 2018
4N1K / Gökhan / 2017
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS