8 Mart reyting sonuçları: Vatanım Sensin, Kanatsız Kuşlar, Survivor, Bizim Hikaye dizisinde kim birinci oldu?

8 Mart reyting sonuçları, sabah saatlerinde belli oldu; Vatanım Sensin, Kanatsız Kuşlar ve Bizim Hikaye dizisinde, Survivor yarışmasında hangisi birinci oldu? 3 dizi kendi arasında total, AB ve ABC1 alanlarında kıyasıya mücadele ederken, reyting sıralamasını merak eden vatandaşlar için sonuçlar açıklandı. İşte üç dizi (Vatanım Sensin, Kanatsız Kuşlar ve Bizim Hikaye) sıralaması, aldıkları değerler haber içeriğinde…Reyting sonuçları, 9 Mart 2018 tarihinde saat 10:06 geçe yayınlandı. Perşembe günü Kanal D’de yayınlanan Vatanım Sensin, ATV’de yayınlanan Kanatsız Kuşlar ve FOX TV’te yayınlanan Bizim hikaye dizisinde hangisi birinci oldu? Total, AB ve ABC1 alanlarında ilk 20’ye giren programlar…
Vatanım Sensin son bölüm dün akşam yayınlandı, İsmet Paşa ile Cevdet’in bir araya gelmesini öğrenen Yunan Ordusu’nun komutanı Filippos Cevdet’e karşı şok geçirir ve idam edilmesini ister. Cevdet yalnız değildir, Yüzbaşı Yakup ve İngiliz Charles, Cevdet’e yardımcı olacaklardır.
Kanatsız Kuşlar son bölüm dün akşam yayınlandı, Nefise diziye damgasını vurdu. Hastanede yatan Nefise’nin kaçırılması çevresindekileri şoke ederken, yaşanan olaylar Muzaffer’i çileden çıkartır.
Bizim Hikaye dizisi son bölüm dün akşam yayınlandı, Yeliz’in ölümü izleyicilerde şaşkınlık meydana getirdi. Barış, Filiz ve Hülya arasında Barış’ın Filiz’e karşı mesafeli olmasından ötürü Hülya ile Barış arasında yakınlaşma olur.
8 Mart Reyting sonuçları Total sıralandırmasında FOX TV’de yayınlanan Bizim hikaye birinci oldu.
AB sıralandırmasında ise Kanal D’de yayınlanan Vatanım Sensin birinci oldu.
ABC1 sıralandırmasında ise TV8’de yayınlanan Survivor birinci oldu.
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS