Acayip Tipler yayın hayatına başladı

Acayip Tipler yayın hayatına başladı

İlker Ayrık’ın tiyatro projesi olan Acayip Tipler TV ekranlarına taşınıyor. Tiyatro sahnelerinde düzenlenen oyun bu kez TV izleyicisini güldürmeye hazırlanıyor. Peki, Acayip Tipler oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor?

Acayip Tipler eğlenceli skeçleri izleyiciyle buluşturacağı programda seyirciler de oyuna dahil olabilecek. Sosyal medya hesabından programı takip eden izleyicilerin oyuna katılabilecekleri programda herkes “Acayip Tip” konumunda olacak. İşte Acayip Tipler ile ilgili yapılan o açıklama ve programda yer alacak oyuncuların tamamı…

ACAYİP TİPLER OYUNCULARI

Adem Türker, Ali Alkın Aydın, Alper Baytekin, Barış Taşkın, Cengiz Gezgin, Cengiz Okuyucu, Firdevs Vüdül Kul, Gizem Koçer, Gizem Sönmez, Merve Anlağan, Onur Ulutaş, Özge İnce, Ramin Nezir, Sabri Memi ve Serkan Ateş’in oyuncu kadrosunda yer aldığı programda oldukça eğlenceli görüntüler ortaya çıkacak.

ACAYİP TİPLER'İN FORMATI

Acayip Tipler ile ilgili yapılan açıklama ise şöyle; Programı izlemeye gelen her seyirci, salona girdiği andan itibaren kumpanyanın bir parçası olacak. Oynanacak her skeçte interaktif bir bölüm var ve isteyen her seyirci bu bölüme dahil olarak şahane bir anıya sahip olabilecek…Tiyatro gösterilerinden hemen önce izleyicilere, telefonlarını kapatmalarına yönelik yapılan anons bu programda ezber bozuyor… Bu programda durum tabi ki acayip; seyircilerden telefonlarını açık tutmaları isteniyor. Sunucu İlker Ayrık salondaki ve ekran başındaki herkesten @acayiptipler Instagram hesabını takip etmelerini istiyor çünkü her an sürpriz görevler gelebilir. Ayrıca sahneye çıkıp ‘’Acayip Tip’’ olabilmenin bir yolu da bu!

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS