ajanda

Ali, Kalp Atışı 8. bölüm fragmanında güzel haberi alacak

  1. Ajanda

Ali, Kalp Atışı 8. bölüm fragmanında güzel haberi alacak

Ali, Kalp Atışı 8. bölüm fragmanında güzel haberi alacak

Kalp Atışı yeni bölüm fragmanı Ali'nin asansör içerisinde uyguladığı teklif planının işe yarayacağını ve Eylül'ün teklifini kabul edeceğini gösterdi. Gelecek bölümün tanıtım videosunda birlikte vakit geçirmeye başlayan ikilinin önemli bir yemekte buluşacakları da ortaya çıktı. Ali ve Eylül'ün birlikteliğini kıskanan hastanedeki diğer doktorlar ise onları ayırmak için başlattıkları çabaları devam ettirecekler.

Kalp Atışı son bölümde başhekim ile tartışan Eylül, onun arkadaşının ameliyatına girmesini istememişti. Öte yandan İşi ve sorunlarıyla mücadele eden Eylül, sonunda Ali'nin teklifini kabul etmeye karar verirken sevdiği kişiden olumlu yanıt alan Ali büyük sevinç yaşadı. Gelecek bölümde ise Bahar ve babası Eylül'ün karşısına çıkarak ona yeniden engel olmaya çalışacak.

YENİ FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ...

7. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Mehmet’in ameliyatının damga vuracağı bölümde Eylül, ufak bir kaza atlatan arkadaşına yardım etmek isterken başhekimin ameliyathaneye girmek istemesiyle birlikte şaşkınlık yaşayacak. Eylül tarafından engellenmek isteyen başhekim ise genç bir doktorun kendisine karşı gelmesi nedeniyle ne yapacağını bilemeyecek. Panik içinde hastaneye gelen arkadaşına sakin olmasını söyleyen Eylül, Mehmet’in kısa süre sonra sağlığına kavuşacağını belirtecek.

6. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Bahar ambulansta saldırıya uğramasına ve yaralanmasına rağmen Eylül’le uğraşmaktan vazgeçmemiş genç kadını hastaneden kovdurmak için elinden geleni yapmıştı. Eylül ile ayrılık noktasına gelen Ali Asaf ise başlarına gelebilecek kötü durum karşısında Eylül’den kendisine söz vermesini istemişti. Eylül’ün Ali Hoca ile yakınlaştığını öğrenen arkadaşı ise büyük sevinç yaşamış neden hislerini gizlediğini sorgulamıştı. Hastanede yaşanan olaylar artarak devam ederken bu kez Eylül’ün anne ve babası ortaya çıkmış ve kızlarından yardım talep etmişlerdi.

 

Geçmişte kendisine yaşattıklarından dolayı onları tedavi etmeyi reddeden Eylül ise geçmişiyle ilgili sırları Ali Asaf ile paylaşmıştı. Eylül’ün neden böyle davrandığını geçmişini araştırınca daha iyi anlayan Ali Hoca, sevdiği kişinin bayıldığını görünce büyük panik yaşamıştı. Hastanede baygın halde gördüğü Eylül’ü tedavi etmeye çalışan Al bir yandan da Oğuz’a onunla neden ilgilenmediği konusunda hesap sormuştu. Aldığı telefonla başhekim hakkındaki gizli bilgileri öğrenen Eylül ise başının belaya gireceğinden habersiz bir şekilde ona olayın ayrıntılarını araştırmıştı.

{$ nextTitle $}

ilgili haberler

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}

{$ item.Description $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

ilgili haberler

 
LG
MD
SM
XS