Bu akşam Arka Sokaklar'da Hüsnü komiser Zeliha için mücadele edecek

Bu akşam Arka Sokaklar'da Hüsnü komiser Zeliha için mücadele edecek

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı eşinden ayrıldıktan sonra babasının evine geri dönen Zeliha'nın bankanın önünde çekim yaptığı esnada kaçırılacağını gösterdi. Canlı yayında kızının kaçırıldığını öğrenen Hüsnü oldukça öfkelenirken suçluları yakalamak için ekiple birlikte operasyon başlayacak. Arka Sokaklar'ın 28 Nisan'daki bölümünde Zeliha'nın içinde bulunduğu durumdan nasıl kurtulacağı ortaya çıkacak.

Arka Sokaklar son bölümde kızına kavuşmanın mutluluğunu yaşayan Hüsnü komiser kızını suçluların elinde görünce sinirden çılgına dönecek. Öte yandan Mesut sağlığına kavuşmasının ardından evine geri dönerken operasyonlara yeniden katılmaya başlamıştı. Arka Sokaklar'ın yeni bölüm fragmanında göre başı beladan kurtulmayan ekip bu kez Zeliha nedeniyle büyük panik yaşayacak.


Ali’nin başka bir kadınla ilişki yaşadığını düşünen Pınar Ali’nin kendisini ikna etme çabalarına rağmen onu dinlemedi. Dizinin gelecek bölümünün tanıtım videosuna göre banka soygununu görüntülemek üzere bölgeye giden Zeliha suçlular tarafından kaçırılacak ve başı belaya girecek.ARKA SOKAKLAR 438. SON BÖLÜM İZLE


ALİ VE PINAR KAVGASI DEVAM EDECEK


Geçtiğimiz bölümde yanlış anlaşılma nedeniyle eşinden ayrılmak zorunda kalan Ali masum olduğunu ispatlamaya devam edecek. Ali2ye inanmamakta ısrarcı olan Pınar ise gelecek hafta gözyaşları dökecek. Pınar’ın kendisine inanmamasını yediremeyen Ali ise direksiyonu yumruklayacak.


ZELİHA’NIN DURUMU NE OLACAK?


Gazetecilik görevini devam ettiren Zeliha, banka soygunu haberi yapmak için suç bölgesine gidecek. Banka kapısının önünde çekim yaptıkları esnada suçluların hedefi haline gelecek olan Zeliha, eli silahlı adamlar tarafından kaçırılacak. Zeliha’yı kaçıran kişiler görüntülerin canlı yayında olduğunda habersiz kameraman ve Zeliha ile birlikte bölgeden uzaklaşacak. Kızının kaçırıldığını canlı yayında gören Hüsnü ve Suat oldukça öfkelenecek.ALİ VE PINAR AYRILACAK MI?


Bir suçlu tarafından sürekli rahatsız edilen kadın defalarca hayatını kurtaran Ali’ye teşekkür etmek için yanlış bir yol seçince Pınar ile aralarının açılmasına neden olacak. Evine giren kişiden kendisini kurtarması için Ali’yi arayan kadın ardından ifade verdiği esnada Ali’yi dudağından öpecek. Kameralara yansıyan görüntüyü izleyen Pınar ise gözyaşları içerisinde kalacak. Geçtiğimiz haftalarda ölümden dönen Pınar, şahit olduğu durum karşısında “Benim için artık yoksun” ifadelerini kullanacak.


ÖNCEKİ BÖLÜMLERDE NELER OLDU?


Tunç’un kaçırılmasının ardından onu kurtarmak için Güneydoğu’ya giden Mesut komiser oğlunu kurtardıktan sonra bölgede kalma kararı almıştı. Mesut’un bölgede kalması ekip arkadaşlarını oldukça üzerken katıldığı bir operasyonda çıkan çatışma sonrası yaralanan Mesut komiser ölüm tehlikesi atlattı. Yaptığı organ bağışı ile Mesut’un hayatını kurtaran kişi ise oğlu Tunç oldu.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS