Arka Sokaklar 512. bölüm fragmanı: Ali yeni bölümde ölecek mi?

Kanal D ekranlarının fenomen dizisi Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı ile operasyon esnasında ekibin zorlu dakikalar yaşayacağını gösterdi. Ali'nin ölümle burun buruna geleceği bölümde sıra dışı gelişmeler ekranda olacak. İşte Arka Sokaklar dizisi 512. bölüm fragmanı ve bu hafta sevilen projede meydana gelecek olaylar...Kanal D'den Arka Sokaklar 512. bölüm ile ilgili yapılan açıklamalar şöyle;
Asaf, Engin ve Ali’yi bir depoda tutmaktadır. Rıza baba ve ekibimizi, ikisinden birini öldürmekle tehdit eder. Silahını bir Ali’ye bir de Engin’e tutmaktadır.
Mesut ve Hakan, Adem’den aldıkları olası mekanlara baskın düzenlerler. Hakan bir anda mayına basar. Mesut onu kurtarmak için harekete geçer. Aylin de Hakan’a ulaşamadığı için endişelidir. Hakan’ın ayağı mayındadır. Soğuk terler dökülür.
Ali ve Engin, Asaf’ın tutsaklığından kurtulmak için, plan yaparlar.  Asaf, Zahir’in zorlamasıyla, Şamil’le iş birliği yapmıştır. 
Şamil, Ali ve Engin’in tutulduğu yeri ayırır. Asaf, Ali’nin keskin nişancı olduğunu öğrenmiştir ve birini öldürmek için Ali’yi kullanacaktır. Ali söyleneni yaptığı halde Asaf sözünde durmaz.
Pınar Ali’nin kaçırıldığını öğrenince bu durumdan Rıza’yı suçlar. Ve babasıyla uzun sürecek bir gerginlik yaşarlar. Zahir, ekiple anlaşmaya oturur.
 Ali’ye karşılık Şamil’in yurt dışına kaçmasını sağlayacaktır. Rıza Baba kabul etmek zorunda kalır. Asaf önce  Ali’yi serbest bırakır. Ancak bu durum içine sinmez. Son bir hamle ile geri dönüp bıçağını çeker.
8
5 Nisan 2019 tarihli yeni bölümün tanıtım videosu...
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS