Arka Sokaklar 515. bölüm fragmanı: Rıza ve Ali'nin başı belada!

Kanal D ekranlarının fenomen dizisi Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı ile Rıza ve Ali'nin Nasuh yüzünden sıkıntı çekeceklerini gösterdi. Nasuh'un kaçması durumundan Ali ve Rıza'nın hükümlü tutulması ikiliyi zor duruma düşürecek. Peki, Arka Sokaklar 515. bölümde hastaneden gizlice kaçan Ali neler yapacak?Kanal D'den bu hafta ekranda olacak bölümle ilgili yapılan açıklama şöyle;
Nasuh’un kaçmasından dolayı Savcı Adnan, Rızaları ve Ali’yi suçlamaktadır. Nasuh bulunana kadar Ali’nin başı büyük derttedir. Ali, hastaneden gizlice kaçar. Nasuh, Ali’nin kaçtığını öğrenince yardım etmek ister. Ali’ye ulaşıp onu bir yerden aldıracaktır.
 Ali, Nasuh’un adamıyla buluşmuştur ki ekibimiz baskın yapar. Aynı anda Savcı Adnan da olay yerine gelmiştir. Ali’nin üzerinde Nasuh’un adamının telefonu çıkar.

Canan’ın kocasının akrabası Sefer, mal paylaşımıyla ilgili çıkan konudan dolayı Canan’ı tehdit eder. Canan ilgilenmeyince Canan’ın ve Ceren’in olduğu arabayı tarar
Canan ve kızı Ceren korkmuştur. Canan kendine koruma olarak Mesut’u ister; ancak, Mesut bunu kabul etmez.

Selin Engin Müdür’den tayinini ister. Mesut, Engin’le konuşur ve engellemeye çalışır. Selin uzun süre tayini çıkmayınca Engin’e mesleği bırakmayı düşündüğünü söyler.
Engin mecburen tayini ayarlar ve Selin çocuk şubeye geçer. Kemalettin hapisten yeni çıkmıştır. Samet’ten sahte pasaport ve araba almıştır.
Araba yolda bozulur. Cenap yolda kalan Kemalettin’i arabaya alır. Arabada oğlu Oğuz da vardır. Araba terk edilmiş şekilde bulunur. Cenap ve oğlunun hayatı tehlikededir.
Kemalettin’in tır parkında görüldüğü haberi Zeliha’nın haber merkezine gelmiştir. Zeliha ve kameramanı haber için giderler. Kemalettin, Zeliha’yı rehin alır.
8
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS