Aşk Laftan Anlamaz neden final yapıyor? Dizi bitiyor mu?

A A

18.02.2017 - 19:56 Son Güncelleme:

Aşk Laftan Anlamaz bitiyor mu sorusu final bölümü fragmanının yayınlanmasının ardından yanıt buldu. 18 Şubat Cumartesi günü son bölümü ile ekranlarda olacak olan Aşk Laftan Anlamaz final bölümü izleyicilerin karşısına son kez çıkıyor. Dizinin başrol oyuncularından Burak Deniz ve Hande Erçel’den konu ile ilgili herhangi bir açıklama gelmezken sosyal medyada yer alan iddialarda dizinin reyting sonuçları nedeniyle final kararı aldığı iddia edildi. 4 Şubat günü yayınlanan Aşk Laftan Anlamaz son bölümde AB reyting grubunda 1.73 puan alarak 22. sırada kendisine yer bulabilen dizinin erken final kararı aldığı öne sürüldü.

Aşk Laftan Anlamaz neden final yapıyor? Dizi bitiyor mu?

Aşk Laftan Anlamaz neden final yapıyor sorusu ile ilgili yapım ekibi ve oyunculardan şimdilik bir açıklama gelmezken dizinin son günlerde düşen reytinglerinin bu kararda etkili olduğu ifade ediliyor. Dizinin başrol oyuncuları arasında Hande Erçel ve Burak Deniz sosyal medya hesaplarından konu ile ilgili bir paylaşım yapmazken Bi Yapım’dan da herhangi bir açıklama gelmemesi dizinin reyting yüzünden bittiği iddialarını kuvvetlendirdi. 4 Şubat Cumartesi günü ekrana gelen bölüm ile günü 22. sırada tamamlayan Aşk Laftan Anlamaz final kararı alarak 18 Şubat’ta son kez ekranlarda olacak.

Adı Efsane, İçimdeki Fırtına, Kalbimdeki Deniz ve Survivor ile reyting yarışı içerisinde olan dizi AB reryting grubuna göre 1.73 puan alınca erken final yolu gözüktü. Dizinin takipçileri ise sosyal medyadan yaptıkları açıklamada dizinin bitmesini istemediklerini ifade ederken sezon finali taleplerinde bulundular.

SON BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Hayat ve Murat’ın evliliğinin ardından ikiliden gelen güzel haber herkesi mutlu etti. Hayat’ın hamileliğinden sonra ilk kez Sevgililer Günü’nü birlikte geçirmek üzere hazırlanan çift Hayat’ın aşerme problemleri yüzünden tatlı atışmalara başladı. Hayat, ilk Sevgililer Günü’nde Murat’ın şehir dışına iş gezisine gideceğini düşünürken Murat ona hiç beklemediği bir sürpriz hazırlayacak. Hayat’ı sinemaya götüren Murat hazırladığı sürprizi kendisine açıklarken Hayat’ın adının artık bir marka olduğunun müjdesini de verecek. Öte yandan Cemil ise Tuval ile birlikte Sevgililer Günü vesilesiyle daha da yakınlaşacak.